2023 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    198
38+6 bekliyoruz 🥲 henüz birşey yok yarın muayene var bakalım.. 3 kez çatı muayenesi oldum şuana kadar ama tetiklemedi. Karnım da yukarda zor nefes alıyorum kaburgalarıma bastırıyorr
Benim sezeryan olucak ama3gundur inanılmaz bı kasik ağrım var . Öyle ki adım bile attirmiyo bir adım kimildayamiyirum bıçak saplanır gibi

Piyasadan kalktı diye ne yapacaklarını şaşırmışlar 1.500 nedir 😒😒 iyi geceler çayını aldım trendyoldan satıcı sağolsun Temmuz son kullanma tarihlisini göndermiş bir tanesini
gerçekten inanılmaz bi piyasa oluştu ya her şey ateş pahası 😭 aşırı fırsatçılık var inş iade etmişsindir 🥴

dün bir durum paylaşmıştım gaz ile ilgili ne yapabilirim diye, bir üye kullandığımız damlaların gazı arttırdığını söyledi 😭 bugün gündüz iyiydi akşamdan beri girmediğim şekil kalmadı boyun omuz bel ağrısından ölüyorum. bir de bugün dikişimi aldırdım orası da hafif sızlıyor. şu gaza çözüm bulmam lazım böyle gitmez 😔

buna benim de ihtiyacım var saat 7den beri o kucaktan o kucağa o bütün pozisyonları denedik sancılanıp ağlıyor bağırıyor 😔 şimdi daldı kuzum. W wish2401
İçeriğini bilmiyorum ama etiketi falan var mı ya da üretiliyor mu öğreneyim burdan haber veririm diğer arkadaşla sana da canım. İnşallah bebeklerimiz kolayca kurtulurlar bu gaz sancılarından🤲🏻

Kızlar benim çarşamba doktor kontrolüm var dikişlerim için bandı çıkaracak ama dikişlerim nasıl dikiş bilmiyorum
Başka bi muayene etmez değil mi alttan falan? Ultrasonla rahim toparlanmış mı diye şimdi bakmaz herhalde daha erkendir
Bakar bana bakmıştır çarşamba sezaryen oldum pazartesi ultrasonla rahmime baktı ama alttan muayene yok yani bana yapmadı

Galiba..nasılsın ağrım sizin var mi
Benim sezeryan olucak ama3gundur inanılmaz bı kasik ağrım var . Öyle ki adım bile attirmiyo bir adım kimildayamiyirum bıçak saplanır gibi
Bugün muayene var 12de. Rahim ağzımdan mı bahsetti telefonda anlayamadım çok kalın müdahale etmezsek 41 haftayı bulur doğumun dedi. Müdahaleden kastı ne bilmiyorum elle açıcak mı ne yapıcak panik oldum çok. Zaten 3 kere çatı muayenesi oldum sonuncuda eliyle baya canımı acıttı herhalde tekrar onun daha sertini mi yapıcak

Selam kızlar doğumdan sonra kolostrum 3. Günde süte dönmeye başladı ama öncesinde 2 gün çocuğum biraz aç kalmış ben başka derdi var sanıyordum. Kolostrumu çekemediği için elimle sağıp çay kaşığıyla verdim 12 kaşık yediğinde doyup uyuyordu. Sonrasında sütüm normale dönmeye başladı ve huysuzlanmalarımız da bitti. 4 günlükken 3050 gramdan 2700 e düşmüş yavrum. Doktor biraz fazla dedi. İnşallah bundan sonraki süreçte almaya başlar artık. Ama şöyle bir durum var bir memeyi 7-8 dakika emdikten sonra uykuya dalıyo yediği yeterli geliyor mudur acaba? Tekrar tekrar uyandırmaya çalışıyorum altını açıyorum gözlerini açsa da meme almıyor artık. Ben de kalan mememi pompayla sağıp buzluğa atıyorum. Sizce doğru mu yapıyorum? Doymasa ilk iki günkü huysuzluğu devam ederdi diye düşünüyorum?

Bugün muayene var 12de. Rahim ağzımdan mı bahsetti telefonda anlayamadım çok kalın müdahale etmezsek 41 haftayı bulur doğumun dedi. Müdahaleden kastı ne bilmiyorum elle açıcak mı ne yapıcak panik oldum çok. Zaten 3 kere çatı muayenesi oldum sonuncuda eliyle baya canımı acıttı herhalde tekrar onun daha sertini mi yapıcak
Kötü dusunmemeye çalış. İyi olsun. Kendini kasarsan daha da acır. Git bakalım da yaz buraya ne dicekler canim. Benim de doktorum ilde ben ilçede oturuyorum sıkıntılı bir 3 gün beni bekliyor o yüzden birazdan burdaki hastaneye gidicem nst için herşey yolunda mi bı bakayım. Dün de az hareketliydi. Günüm yaklaştıkça tedirgin oluyorum . Bı sağ salim kucağıma alsam. Suyu az dediler cunku

Kızlar ya baya bi moralim bozuldu. Benim bebişin alnında göz kapaklarında doğum lekesi var şu kırmızı olanlardan. Ebeye sordum çoğu zaman geçiyo ama kalıcı da olabilir dedi
İnşallah kalıcı değildir ya, bebeğim ilerde sorun yaşamasın. Buna taktım şimdi bir de

Kızlar siz iki göğsünüzü de veriyormusunuz bi öğünde ben birini veriyorum 2 saat sonra dğerini veriyorum bazen 1 buçuk saatte bir veriyorum her emzirmede diğer göğsümden de süt geliyor onun altınada biberon koyuyorm 30 ml bazen 20 bazen daha az birikiyor aranmaya devam ederse ardından biberona birikeni de veriyorum aranmazda buzluğa kaldırıyorum çişi kakası yerinde iki göğsümü verince peşpeşe kusuyor fazla gelio sanırım benim ikinci çocuğum ilkinde de tek göğsümü veriyordum dönüşümlü tek fark o kendi bırakıyodu memeyi bu asla bırakmıyo ben zorla çıkartıyorum bir de kaç dk meme de bırakıyosunuz ben çekmesi duruyo artık keyif için emdiğini düşündüğüm an çıkartıyorm

X