2023 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    198
Bizimde sağ kulak öyle oturdum ağladım zor sustum anestezi vardı üstelik uyumamıştım anlamadım meğer oda normal miş

İkinci gebeliği düşünürsem bebiş 36-37 de alınacakmış. Yoksa ölümcül olurmuş… her şey de beni buldu valla

Ya kızlar ben yanlışlıkla haziran anneleri başlığını sildim şimdi ana ekranda görünmüyor. Tekrar nasıl ekleyebilirim. Bilgisi olan varmı

2 gündür bende kusma şiddetli ishal başladı. Sütümü çok etkiledi ne yapsam artar bebeğim doymuyor gibi
çok geçmiş olsun. tahinin çok arttırdığını duydum. incir hurma yeşillik ve su da iyi geliyor. süt arttırıcı içecek ve çaylar var. e bebekteki malt içecekler arttırıyor. ishal için belki bağırsaklarını boşaltıyor diyebiliriz benimki de çok sık yapıyordu genelde sıvıydı. hala öyle. ama biraz daha zor yapıyor gazlı. istersen haşlanmış patates yiyebilirsin ishale iyi geliyor

hoş geldiniz benim de omuzlar bel ve artık kollarım pert.. ay inşallah alışırız yaaa bugün sabah 4.5 tan 8-9 a kadar kucağımda salladım bunun bir de kilolu versiyonunu düşünemiyorummm

bu arada ben kime terlememin geçtiğini söylemiştim geri geldi 3 gündür aşırı terliyorum kendimden soğudum

Kızlar benim bebek lansinohta boğulmaya başladı en az akışlısında. Şimdi bi hemşire tanıdığım Philips avent önerdi. Kullanan var mı? Ona göre biberon değiştireceğim galiba

Kızlar sizin bebekleriniz her yemekten sonra gaz çıkarıyormu benim bebeğim doğru düzgün gaz çıkarmıyor naparsam yapayım bende koyuyorum yatağına ağlama huysuzluk falanda yapmıyor ama gaz cıkarmıyor diye kime desem şaşırıyor anlamadım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…