2023 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    198
aynen canım bugün 15 günlük ben de alayım dün nöbetçi eczaneden bunu bulmuştuk. sadece kendisine saç kurutma makinesi tutunca susuyor

az önce bir instagram sayfasında denk geldim bebeği fincanla besleyin diye bi dene istersen canım
Boğazına kaçmaz mı ki acaba öyle. Kaşık biberon seçeceği de vardı aklımda ama o zaman da emme refleksi azalır hiç emmez yorumlarını okudum
Sabah akşam süt sağmaktan hayattan soğudum valla

Kızlar dikiş yerimde bugün sızı başladı hiçbir şeyim yoktu düne kadar. Otururken bile çok acıyo. Dikişim patlasa anlar mıydım acaba. Salı kontrolüm var ama korktum şimdi

Hayırlı olsun :)

Bu kızlar nazlı çıktı ben de bekliyorum hala kasılmalar hep oluyor ben de ağrı girse dikkate alırım. Gelseler hayırlısı ile artık
Evet kızlarımız nazlı çıktı şuan kasılmalarım 7 dk da bir geliyor sıklaşınca hastaneye gitmeyi düşünüyorum
Sizlerde yine kasılma var. Benim oğlan icerde halay çekiyor. Kasılma filan yok. En iyi zaman ne zamansa o zaman gelsinler artik

Evde 2-3 saatte bir sağın zamanla gelecek benim de 3 gün damla damla geldi 4. Gün 2-3cc geldi enjektöre çekip götürdüm normal sağmaya devam edin makineyle

Olurdu bence. Mesela ben çok erken davranmışm çok hareket etmişim dikişlerim kanamıştı
Ben de 3 gündür nerdeyse normal hayatıma dönmüştüm. Kesin bir şey oldu da banttan kan gelmemiş ne oldu anlayamadım daha.
Dikişler açılırsa bi daha diker diye korkuyorum aman aman hiç uğraşasım yok bi de bunlarla

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…