2023 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    198
benimkinin ağlaması sancısı da arttı.. ne yememeliyim bilmiyorum. araştırmalarıma göre ne yersek yiyelim gaz olurmuş ve erkeklerde daha çok olurmuş hatta birileri erkek bebeklere kolik demiş galiba eczaneden damla alacağım

gayet güzel hem bu bebişin kilosu ne kadar emdiği falan her şeyle alakalı o yüzden hiç dert etmeyelim ayrıca benimki bugün 2 haftalık oldu ona bağlı da artmıştır
Benim ki 25 günlük. Kilosuna baktırırım eğer bi sıkıntı varsa mamaya daha çok ağırlık veririm napiyim

3070 doğdu 3.gün 2780 e düşmüştü 4. gün hastaneye yattı o gece 3030 oldu 5.gün yine hastanedeydik 3060 oldu taburcu olduk. 9.gün 3300 10.gün 3400 dü en son salı günü tekrar aile hekimliğinde boy kilo takibi var bakalım inşallah artmıştır

Benim ki 25 günlük. Kilosuna baktırırım eğer bi sıkıntı varsa mamaya daha çok ağırlık veririm napiyim
kız niye profilinde 9 günlük yazıyor benim de bugün 30 cc oldu sadecee 25 günlükse bebişin ihtiyacı artmış daha çok emiyordurr

kız niye profilinde 9 günlük yazıyor benim de bugün 30 cc oldu sadecee 25 günlükse bebişin ihtiyacı artmış daha çok emiyordurr
Bilmiyom valla öyle mi yazıyormuş ful emiyor zaten sağamıyorum Sağınca da 30 çıkıyor mesela bi memeyi emzirirken diğerinden süt akıyor bende boşa gitmesin diye mochiyi takıyorum

Bilmiyom valla öyle mi yazıyormuş ful emiyor zaten sağamıyorum Sağınca da 30 çıkıyor mesela bi memeyi emzirirken diğerinden süt akıyor bende boşa gitmesin diye mochiyi takıyorum
kız kesinlikle bebişin ihtiyacı arttığı içindir. benim ilk günlerde yatağı bile ıslatıyordu şimdi ucu ıslanıyor sadece

Ayyy çok sevindim.Allah analı-babalı büyütsün,sağlıklı olsun her zaman

anne sütü 60ml içiyorsa,sorun değil bence.Mama 30 ml onun için yeterli olmalı,mama kutusunun üzerinde de öyle yazıyor çünki

anne sütü 60ml içiyorsa,sorun değil bence.Mama 30 ml onun için yeterli olmalı,mama kutusunun üzerinde de öyle yazıyor çünki

Bu saatte kalkıp süt sağdım bu sefer 60 gelmedi
30 süt-30 mama şeklinde verdim
Keşke emse artık eziyet oldu bana süt sağmak. Amaan mama emsin geceleri de denmiyo, süt varken emsin istiyorum. Yok naparsam yapayım almıyo mememde uyumuyor bile. Biberonu görünce yapışıyo saniyeler içinde emiyo. Nasıl olcak böyle bilmiyorum. Bebeği emen anneler şanslısınız keşke benimki de emse

az önce bir instagram sayfasında denk geldim bebeği fincanla besleyin diye bi dene istersen canım

biz gece zinco gaz damlası aldık. biraz yapabildi kakasını çok sıvı hala sancılanıyor kuzum. neden oldu hiç de anlamadım..

biz gece zinco gaz damlası aldık. biraz yapabildi kakasını çok sıvı hala sancılanıyor kuzum. neden oldu hiç de anlamadım..
Eğer doğum takvimindeki gibi bebeğin 15-16 günlükse tam gaz dönemi başlamıştır. Benim oğlum da tam 15günlük olduğunda gaz sancıları başladı saatlerce kıvranıp ağlıyordu meğersem 2 haftalık olduklarında özellikle de erkek bebeklerde olurmuş bu. Eczaneden biogaia aldık gaz oluşumunu önlüyormuş bi de karışım olan bi gaz ilacı varmış onu aldık şimdi biraz daha düzeldi gibi

Yazdıklarınızı okuyamadım bu süreçte. Doğum yapanlara hayırlı olsun dilerim. Size bir sorum var ben hastaneye elektrikli makinemi götürdüm ilk sağımda damla da olsa kolostrum geldi sonra bi kaç sağımda da geldi yoğun bakıma verdk sonra eve çıktık bebeğim hala yoğun bakımda evde sağıyorum gelmiyor internetten baktım ilk süt makinaya gelmez elle sağın diyor ama benimki geldi yani şu an niye gelmiyor napmam lazım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…