2023 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    198
Çok teşekkür ederim canım

Ne güzel yazmışsınız çok teşekkür ederim.Kendi doktoruma da muayene oldum bugün doğuma giriyorum

Evet büyütürüz Allah’ın izniyle sağlıklı olsunlar yeter ki insan ister istemez psikolojisi bozuluyor.
Bende dün akşam yapmadım oksaparı hala rüya gibi geliyor

Arkadaşlar kızımdan alınan topuk kanında biotinidaz eksikliği diye bir hastalık riskli çıktı ege üniversitesinde tekrar kan verdik 2 tüp birini metabolizma kliniği için diğerini genetik kliniği için 20 gün sonra metabolizma için verdiğimiz kanın sonucu çıkıcak umarım temiz çıkar umarım yanlışlık vardır… bize dua edermisiniz dualarınıza talibiz…

Kızlar hastaneden yeni geldim az kalsın doğurtacaklardı beni bebeğin suyu fazlaymış şuan 38+3 ama 39 haftayla uyumlu dedi iri bebek dedi gel suni verelim bugün doğur dediler kabul etmedim kendi sancımı bekleyecem dedim zaten bu aralar sık sık sancılanıyorum eli kulağında yani nst de sancı çıkmadı bakalım bekleyeceğiz artık hanımefendi ne zaman gelmek isterse o zaman gelsin

Kızlar sonunda sütüm geldi şimdilik çok az 10 ml anca sağdım koca gün ama bana çok moral oldu
Yalnız kızım asla asla emmiyor. Memeye geldiği an kıyamet koparıyor biberona o kadar alışmış ki anlatamam
En kötü sağıp sağıp vereceğim başaramazsam emzirmeyi
Süt arttırıcı damla, rezene çayı bir de karışık süt arttırıcı çay vs hepsini kullandım bol da su içtim

Daha da artacak merak etme

Benim de tam 38 oldu. Benim de suyu az dediler ama acil sezeryan değil dedi haftaya cumaya inşallah olacak Rabbim izin verirse. Seninkini desglicakla kucağına alırsın. İri bebek derken kaç kilo dedi doktor. Bugün bende gittim geldim sabah

Benim sütüm sezeryanden 4 gün sonra çoğaldı,merak etme,seninki de çoğalacak.Ona kadar sağ göğsümü tam tutamıyordu,o yüzden o göğsümde süt azdı,sağdıktan sonra sağ göğsümde de süt arttı,1 haziranda ameliyyat oldum,6 haziranda her iki göğsümden süt daha fazla gelmeye başladı.Uykuna,su içmeye dikkat et,incir kurusu,hurma ye,rszene çayı iç(ben günde 1 fincan içiyorum),stresden uzak ol.

Tebrikler,sağlıkla,analı-babalı büyüsün

Şimdi sağdım yine 10 ml geldi artıyor galiba
Ama bebeğim asla emmiyor ki. Meme verince kendini parçaladı kıpkırmızı oldu bayılacak neredeyse. Biberon verince de 1 yıl aç kalmış gibi emiyor.
Yeni doğduğunda hemşireye demiştim meme reddi olmasın kaşıkla mı verseniz diye, yok bu biberon anne memesine yakın yapmaz demişti. Ama öyle olmuyomuş işte

Benim de 37+3. Suyu az kilosu da geçen hafta 3550ydi

3500 dan fazla ölçttü tam sayı vermedi ama normal bu haftada yani kilosu bence fazla deil beni bi de alttan muayene de ettiler yumuşama ve açılma başlamış dedi ebeler kendi sancım gelsede doğursam artık çok yoruldum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…