2023 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    198
Sorma kuzucuğumu görsen aldığım hiç bir kıyafet olmuyor ona o kadar ufak tefek. Aslında doktorlara çokta odaklanmamak lazım akışına bırakacaksın insanı deli ediyorlar.

tebrik ederim canım allah analı babalı büyütsün inşallah sezeryan kesinlikle hayat kurtarır sende de öyle olmuş

Yapma kuzum kendine ve bebeğine zarar bırak boşver bi nefes egzersizi yap kendine gel mis gibi ol sakinleş

kızlar karnı doldurup boşaltmak dışında bildiğiniz nefes egzersizi var mı? 4-8 i de biliyorum, başka önerisi olan varsa alırım. bir de açılmalardan sonra doğumun son aşamalarında ıkınmayı tarif edebilecek var mı?

Benimde beneğimi oksijenden ayırınca emzşrdim 4. Güm oksijen desteğini kesmişlerdi ama antibiyotik tedavisi bitince yavrum çıktı şükür darısı size

Çok geçmiş olsun

Ay bacım seni korkutmak istemiyorum ama inş suni sancıya kalmazsın.
İnşallah
Sorma kuzucuğumu görsen aldığım hiç bir kıyafet olmuyor ona o kadar ufak tefek. Aslında doktorlara çokta odaklanmamak lazım akışına bırakacaksın insanı deli ediyorlar.
Evet şuan deli dana gibiyim öyle uyandım
Yapma kuzum kendine ve bebeğine zarar bırak boşver bi nefes egzersizi yap kendine gel mis gibi ol sakinleş
Olmuyor ya bugün bir tuhafım aşırı gergin havayla bile kavga edebilirim gökyüzüyle fln cidden çok gerginim

Hayırlı olsun

YAvrum sen gereken her şeyi yapıyorsun. 2. de ssvd olsun diye ben de senin gibiydim. 39+5 in gecesi adet sancısı gibi sancıyla geçmişti. Sabahına nişan gelmişti. Benim bebeğin kalp atışları düzene giremedi diye zorunlu sezeryan olmuştum o gün. Hiç takılma, 40in içinde gelir en kötü ihtimalle annesi. Biraz salmaya çalış. Stres de etkiler, ve mutlaka inan...

Bende takip ediyorum aynı kadını bende çok üzülüyorum tüm linklerine tıklıyorum normal topuk kanı bebrk doğduğu zaman yapılan topuk kanı testinin içine bir yıl kadar zamandır sma testide eklenmiş görümcesi yağmurokan o açıklama yapıştı ondan duymuştum oda sürecin içinde biliyosundur belki abisinin karısı.

Hayırlı olsun :)

Ahha benimde aldığım kıyafetlerin çoğu olmuyor fare gibi içinde yüzüyor allahtan 0 3 ay aldığım 2 takım vardıda giydiriyom

mum üfleme birde ıkınmamak gerektiğinde köpek nefesi canım yoga derslerim canım damla hocam ıkınmayıda bence burda hiç kafanı karıştırma bırak ebe ne derse onu uygula çünkü herkesin durumu farklılır illaki.

Kızlar bana tavsiye ediceğiniz süt arttırıcı bi çay varmı deneyeyim arttıramıyorum sütümü ek olarak mama aldık günde 2 sefer emzirdikten sonra veriyorum ama içmiyo

Kesik kesik sertçe mum üfleyecek gibi yapacaksın birde bu hafif burundan nefes alıp tüy üflermiş gibi yavaşca üfleme var bide işte dili dışarda köpek nefes alır ya onun gibi nefes almak var.

Ağzın bal yesin inşallah gelir öyle adet sancısı gibi sancım vardı sabah ama minnacık iki kez oldu bitti niye bitiyor ki işte gün içinde ara ara olsun hemen gidiyor küçücük oluyor yine 20-35 arası sancıyla kaldık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…