2023 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    198
Ş1Ž122
Test yaptınız mi

İyi akşamlar kizlar dünden beri belim agriodubide evde sorunlarım vardı sinir stres tabi şimdi WC ye gittim aferdesiniz çamaşırın beyazdı çok açık kahve akıntı gelmiş hafif Kanada bnziodu anlamadım acaba düşük mü oluyor

Fazla ayakta durma yorma kendini artarsa lekeler doktora git hemen canım

Kızlar yardım edin idrar yolu enfeksiyonu bu hafta sonundan beri kabusum oldu . İlaç kullanabilir miyiz ? Bilgisi olan varsa yardımcı olursa çok sevinirim.
Bende de oldu, 1 hafta boyunca 3 lt su içtim geçmedi, doktorum tek kullanımlık munorol antibiyotik yazdı ağrım hemen geçti

Merhaba hanımlar, benim tüp bebek iki gün önce kan testi ile öğrendim. 2. Kan testi sonucunu gönderim Hastaneden haber bekliyorum. Ultrasona ne zamana gitmek gerekiyor keseyi görmek için. Kalp atışı için ne zaman gidilecek? Beslenme ile ilgili neler yapıyorsunuz? Sağlıkla dünyaya getiririz inşallah

Hayırlı olsun değerinizin iki günde bir iki kat artması gerekiyor zaten doktorunuz tekrar kan isteyecektir eğer düşükse değeriniz kese vajinadan 1500 den karından 3000 den sonra görünür kese göründükten iki hafta kadar sonrada kalp atışı için çağırıyorlar genelde

17 eylülde 5.gün embriyosu transfer oldum 2 embriyom olmuştu 3.gün ikisi de iyi kaliteydi biri 5.güne gelemedi malesef diğerini transfer ettiler o da tuttu çok şükür
çok güzel olmuş canım taze transfer miydi? ben de 22 eylülde transfer oldum

Kızlar yardım edin idrar yolu enfeksiyonu bu hafta sonundan beri kabusum oldu . İlaç kullanabilir miyiz ? Bilgisi olan varsa yardımcı olursa çok sevinirim.
Canın benimde oldu ya sorma yokun başında burda almanyada bir cins antibiyotik verdi tek kullanımlık gece tüm idrarın yapıp sonra onu kullanıyorsun yatıyorsun sabaha kadar mesanede kalıyor ama ben 3 saat tutabildim malesef gebelere veriliyormuş doktoruna sor mutlaka vardır böyle tek kullanımlık.etkili bir ürün benim sorunum yanma falan değildi idrarımda kan varmış çok korktum bende ama içini ferah tutmaya çalışıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…