2023 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    198
Kendi adıma iyi gibiyim diyeyim ama sanırım bulantılar hissettirmeye başladı kendini akşam üstünden beri midem baya huzursuz 6+3 teyim senin durumun nasıl
Ya sorma bende 6+1 deyim 2 gündür boş boş öğürtüler çok yoğun ara ara gidip geliyodu ama 2 gündür fenayım inşallah kusmalar başlamaz

Selam kızlar bir süredir yorgunluktan giremedim napıyosunuz ne durumdasınız
Ben hep uykulu yorgunum sen nasılsın.bu arada kasım 8 de gideceğiz kalp atılı için 4 hafta baya uzun burda herkesi takip ediyorım benimkide tahmini öyledir falan diye hayalen düşünüyorum bir sürü program indirdim çok tatlı görüntülü hafta hafta acaip heyecanlıymış

önerebileceğin bir program var mı

Var tabi dur nemdekileri ekran foto alayım atayım ben hepsini yükledim ayrı ayrı okuyorum
ayyy çok teşekkür ederim
ben iki gündür mide bulantısı karın ağrısı böyle çok değişik bi halsizlik yaşıyorum sanki depresyonda gibiyim konuşmaya bile enerji bulamıyor gibiyim baş ağrısı da var üşüttüm galiba

Ay üşütme ne olur ben bir hasta oldum anlayamama başta geçtiğimiz hafta ve öncesi burun boğaz bademcik göğüs Allah ne verdiyle yattım raporuydum ilaç da yok tabiki bitkilerde yasak bir çoğu kaldım öyle benim midem çok ekşiyor ağzımda sürekli sinir ediyor bende aşırı mutlu ve uykusuyum hep yorgun ama mutlu

Kesenin arkasında kanama var dedi buyuk küçük bişe demedi 5 haftalık dedi minimalist kese çevresinde bozukluk var yatış yapman lazım dedi ben kabul etmeyince bir hafta sonra gorucem dedi
geçmiş olsun canım yat dinlen inşallah sorun yaşamazsın atlatırsın

Yatisi kabul etmedim çıktım akşam hastaneden progestan verdi bir hafta süre verdi
İnşallah iyi gelecek o hormon evde sürekli yat ayaklarını uzat wc de bile çok zaman kaybetme çok ıkınma kendini tuvalet yapmak dahil zorlama Rabbim yardımıncın olsun herşey düzelecek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…