2023 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    198
Ben fitil olarak kullanıyorum günde 2 tane. Fitilden sonra 20 ya da 30 dk yatıyorum. Sonrasında sancı oluyor bende bir saat içerisinde, nedenini anlamadım ama olabilir yazıyor forumda. Doktorum fitil olarak daha etkili dedi.
bende bugün itibariyle fitil olarak başlayacağım

Allah'ım bir sonraki gebeliğini sağlıklı doğumla sonuçlandırsın

inşallah canım çıkmayacağına eminim çok sağol şimdiden
Hastaneden döndüm keseyi gördük çok şükür hafta hesaplamasını sordum sen gittiğin her doktora transfer tarihini söyliceksin dediler ultrasonda 6+1 gözüktü zaten son adetime göre de 6+3tü
Haftaya kalp atışını dinlemek için gideceğim bugün sadece ekranda gözüküyodu

yaaa çok sevindim rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin

Kizlar bende size yazmistimya silik cizgi cikmisti ve 2 gündür biraz biraz kanamam
Vardi, bugün doktora gittim, kanama cok az dedi,kücük bir sekilde keseyi gördü..ve bana progeston yazdi, evde bol bol
Dinlen ve is yapma dedi..ve kan verdim büyük ihtimal bugün ögleden sonra sonucu alirsin dediler

Bugün banada yazdi doktorum, ve fitil olarak kullanmami istedi, bugün yaptim simdilik bir sorun yok

Arkadaşlar merhaba ilk defa yazıyorum yeni üye oldum benzer şeyler yaşadığım insanlarla olmak iyi gelir diye düşündüm
Sat a göre 5+6 ama bugün gittiğimde 5+2
Pazartesi gittim kese görünmemişti değerim 560 iki gün sonra tekrarla dedi testi yinede ults baktı nolur nolmaz diye rahimde sıvı gördü ve iki gün sonra iki katı arttı 1330 olmuş bugün gittim kese göründü sıvı da yoktu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…