2023 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    198
Kızlar bende uyku sorunu başladı çalışıyorum ve gözlerimi açık tutmakta çok zorlanıyorum. Uyku problemi yaşayıp çözüm bulabilen var mı?

Kızlar bende uyku sorunu başladı çalışıyorum ve gözlerimi açık tutmakta çok zorlanıyorum. Uyku problemi yaşayıp çözüm bulabilen var mı?
bende çalışıyorum ve sabah 10 gibi şekersiz bir tük kahvesi içiyorum. şimdilik işe yarıyor. 1 fincana izin veriyor doktorum.

çok uykusuzluk çekmiyorum gerçi önceki gebeliklerime göre çok şükür :)

benimde bir önceki hamileliğimin 2. ayında pandemi patladı 3 gün iş 4 gün yatış güzel geçmişti. Zorlukları evde geçirdim o yüzden uyku sorunum yoktu :)
Bende çalışıyorum çok uykum geliyor ama ben dayanamıyorum resmen uyuyorum:)
Bir önceki hamileliğimde ofisim ayrı kattaydı tek çalışıyordum pandemi dönemi de olunca çok sorun yaşamadım. Gözlerim kapanıyor çok utanıyorum kimseye de söylemedim hamileyim diye :))

Herşey gönlünce güzel olsun dilerim çok yakın zamanda sağlığına kavuşur yeniden hamile kalırsın.tekraren geçmiş olsun

İnşallah en doğru zamanda tekrar bir bebiş konsun yuvana sağlıkla kal. Geçmiş olsun

Kızlar yardım edin idrar yolu enfeksiyonu bu hafta sonundan beri kabusum oldu . İlaç kullanabilir miyiz ? Bilgisi olan varsa yardımcı olursa çok sevinirim.

Kızlar yardım edin idrar yolu enfeksiyonu bu hafta sonundan beri kabusum oldu . İlaç kullanabilir miyiz ? Bilgisi olan varsa yardımcı olursa çok sevinirim.
Bu süreçte doktorunuza danışmadan hiç bir ilacı kullanmayın bol su tüketmeye çalışın iyi geliyor ilaç içinde doktorunuzla görüşün

Bugün hafif kanama sebebiyle progestan 200 mg başladım canım. Bana da vajinal kullan dedi. Günde 3 kez kullanacakmışım. Herhangi bi sorun yaşamadım şimdilik.

Rabbim en hayırlı zamanda tekrar nasib etsin İnsaAllah kardesim

Merhaba hanımlar ben de beklemedeyim ama ara ara aşşırı mide ağrım oluyor ve baygınlık geliyor bu bir belirti mi başka bir şeyden mi bilemiyorum var mı böyle bir şey
Bu arada adet 3 gün geçti ama geç yumurtladığım için bekliyorum kafamda her anlamda hep bir acaba :)

benim bugün çok fena mide bulantım oldu. sanırım biraz da üşütmüşüm huysuz ve bi değişiğim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…