2023 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    198
Kızlar muayeneden döndüm. Bebeğimin kalbini gördük attığını gördük. Dediğim gibi cihazı eskiydi o yüzden tam kalp grafiğini göremedik ama 30 yıllık doktor, benim 20 yasindaki kardesimi bile ilk onun muayenehanesinde gorduk o yuzden benim icin manevi degeri var. Şukurler olsun. Kese 24 mm ymis bu arada

Hadi masallah canım

Bugün kanamam başladı maalesef, dr gittim bhcg aynı dünle. Düşük yapıyorum. Yarın hap ile düşürecekler o kadar üzgünüm ki. İnşallah yaşadığımı yaşamazsınız eşime patikle kutu hazırlayıp süpriz yapmıştım. Patiğe bakınca daha bi kötü oldum. Sanki bebeğimin kokusunu aldım gibi oldu. Saçma bir düşünce tabiki çok küçüktü, Allah daha beterini vermesin ama çok zor bir durummuş. İnşallah bir daha yaşamam Arianaa beni silebilirsin. Umarım hepiniz bebeklerinizi sağlıkla kucağınıza alırsınız

Rabbim yar ve yardımcın olsun canım çok üzüldüm Rabbim büyük bundada vardır bir hayır insallh bidaha kine olur bebisin

Cok zor bir süreç ama geçiyor Allahin izniyle, Rabbim senin hem sağlık hem de psikolojik olarak hazir olduğun zamanda yeniden nasip etsin inşallah

Çok üzüldüm, en kısa zamanda sağlıkla kavuşursun inşallah yavruna

Çok geçmiş olsun inşallah bir dahaki sorunsuz geçer. Her şey gönlünce olsun

Umarım Allah en kısa zamanda acınızı unutturacak sevinçler yaşatır canım

Sabah olmuyor resmen içim kıpır kıpır haftamızı son adete göre hesaplıyoruz biz de dimi tüp bebek olması farkeder mi acaba
valla bunu ben de bilmiyorum geçen gittiğimde kese görünmediği için bi sonraki muayenede konuşuruz dedi doktorum. sanırım gelişimine göre doktor söylüyormuş haftasını

Kizlar günaydın bugün sabah bulantılar başladı.6+1 bugün.Sizlerin başladı mı

kaybın için çok üzüldüm umarım sorunsuz bir şekilde atlatırsın bu süreci

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…