2023 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    198
34 ü geçince bir rahatlama geldi fazla dolanıyorum ortada ev işi yapıyorum biraz aslında 36-37 ye kadar yatmam gerek.sağlıkla alalım kucağımıza

Ben o babywanne dediginizi ben de okudum ama benek magzasinda tavsiye etmediler kafami cok karistirdi
Olur mu bize direk bebek mağazasından tavsiye ettiler birde ebe tavsiyesi aldık ebeler pusette çok rahat edemedikleri için uzun süre kalamadıklarını 1 saat falan uzun denilen zaten söylüyorlar biz gittiğimiz mağazalarda da bebek için en konforlu seyehat babywannedir diyorlar

galiba ikisini de almam gerekiyormuş allah yardımcım olsun

ahhh çok az kalmış kötü anılarını unutup bebişini kucağına almanın hayalini kur canım rabbim yardımcın olsun

Kızlar merhaba ben de bugün kontrole gittim boyu kilosu haftasıyla uyumlu çok şükür 37+1 oldum. Doktorum sezeryan için yine gün vermedi 39 40a kadar bekleriz dedi hatta espri bile yaptı sen bu gidişle normal doguracaksin beklerken diye. Sancı çıkmıyor bir sorun yok bin şükür o yüzden ne kadar beklersek kârdır dedi inşallah 42ye kadar bekleyelim demez

Merhabaa biz bugün 36 olduk. Yavaştan çanta hazırlamaya başladım İlk doğumda hasta bezi goturmemistim koskoca özel hastanede bez bulamadilar . Şimdi hemen aldım koydum Bir yandan da evde sıkılmayim diye hediyelikleri yapmaya başladım . Kendi emegim olunca daha mutlu oluyorum . İlk kızımda da hepsini ben ayarlamistim . Bu sefer de böyle bı konsept yaptım paylasmak istedim

Eklentiler

• IMG_20230515_223826.jpg
    120,4 KB · Görüntüleme: 62
galiba ikisini de almam gerekiyormuş allah yardımcım olsun
Çakal tr de nasıl oluyor bilmiyorım ki burda çok farklı ben iyi buldum yani seçimlerimde ebeler yardımcı oldu çok önemli detayları var ama bilmek gerekiyormuş gelişi güzel alacaktım yoksa ama öğrenerek bilerek yaptım hepsini şükür

0-36 olanlar yenidoğan bebişin de rahat edeceği şekilde tasarlanıyor ve isofix olduğu için pusetten de güvenli. Uzun yola dahi çıkabilirsiniz. Bebiş büyüdükçe içindeki minderleri kaldırıyorsunuz. İlk 6 ay kullanılan minder var sonra o çıkıyor 3 yaş civarında da diğer minder çıkıyor ve çocuk oto koltuğu oluyor. Çok kullanışlı

Ooo büyümüş maşallah 38-39 çok iyi değil mi sezeryan sen mi istiyorsun epilepsiden dolayı mı
İlk kizcem sezeryanla oldu ters geldiği için aradan 6 yıl geçti doktor sezeryana hazırlıyorlar beni ben normal istiyorum ama doktor biz hazirlanalim o zamana kadar normal yolla da olabilir dedi anestezi den de olumlu sonuç çıktı belden aşağı uyusturcaklar beni hayırlısı ya 24 Mayıs'ta 37 artı 3 günlük olacak sancı gozukmezse nst de 1 hafta daha erteleyecegini söyledi

Mantar enfeksiyonlarında zaten antibiyotik verilmez, çünkü antibiyotiğin kendisi mantara neden olur. Doktorunuz doğru olan tedaviyi vermiş, travazol çok etkili bir ilaçtır, iyi gelecektir.
Hamileliğin başından beri travazol+sirke ikilisi yardakçım oldu resmen öyle doktorum vallah sağolsun herseyi düşünür

Inşallah kuzum inşallah. Aldıgımız kilolar dışinda bebekde fazlasıyla etkiliyor bizi. El ayaklar davul gibi şiş bende, 1 saat ayakta kalayım ayakkabı olmuyor resmen neyseki az kaldi azz. Çok sükür geldik buralara biraz daha dursunlar sağlıkla alalım bebeklerimizi kucaklarımıza

34 ü geçince bir rahatlama geldi fazla dolanıyorum ortada ev işi yapıyorum biraz aslında 36-37 ye kadar yatmam gerek.sağlıkla alalım kucağımıza
Doktormu veriyor yatışı yoksa sen mi istediğinden diyorsun? vallah ben hic durmuyorum kayinvalidemle yaşıyoruz zaten, haftada 4 gün dışarı çıkiyorum resmen arkadaşlarla, kocamla annemlerle ayrı. Hergün hareketliyim çok çabuk yoruluyorum ama sezeryan sonrası için hareket ediyorum şimdi. Baktım yoruldum eve gelimce hemen dinleniyorum birkaç saat oh benden iyisi yok. Hatta beni gören bu gidişle dışarda doğurursun sen diyor inşallah vallah sağ sağlim sağlık sıhhatle alalım da herşeye değer o zaman

Ah kızlar canım kızlar, dün akşama kadar hiç bir şeyim yoktu, akşam bi boğazım yanmaya başladı, gece boğaz ağrısından uyuyamadım, bugünde felaket gribim burnum basım tutmuyor, her yanım ağrıyor, son 2 haftama girdim parol içsem zararı olurmu acaba çocuğa, yakınlarda dr una danışıp içen varmi

Sezeryan yapmış biri olarak, isteklerin gayet doğal ama olanaklar dışındadır. Seryenda seni yatirdikkarinda bir kolunda tansiyon aleti takılı iken diğer kolunda serum yolu bağlıdır. Ten tene temas yapiliyor evet ama bebeği yüzüne doğru getirip yanak yanağa yaptirabiliyorlar. Bebek göğsünde olmuyor önlük ve göğüs üstünde kalp ölçüm toplarını takıyorlar. Benim yaşadıklarım bu şekildedir. İnşallah senin gönlünden geçirdiklerini gibi doğum yasarsin

Öncelikle annenin gelmesine çok çok sevindim gözün aydın. Benimde acayip köpek korkum var hem çok seviyorum hemde çok korkuyorum.bende 38.Haftada doğurmak istiyorum ama doktorumu dinleyecem sanırım çünkü son haftalar herhangi bir riski göze almak istemiyorum. Hakkımızda hayırlısı yarın naptın haberdar et mutlaka

Tamam yarın önce doğum kursu sonra doktor randevusu var kan vercem idrar falan sonra ultrason ctg bakalım neler olup bitecek merakla bekliyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…