2023 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    198
Ben sormasına sorarım bakalım cevap verecekmi. Ne sorsan iyidir bir sıkıntı yok diyorsen şeker için gittinmi bugün karar vereceklerdi

Çok değişik bir bilgiymiş. Ben 15. Haftada hissetmiştim. 35 de doğmaz inşaAllah . Yarın tam 34 olacağız. Gerçekten önceki doğumlarını hatırlayanlar bu teoriyi değerlendirmeli

Ooo maşallah kilosu gayet iyi bizimki 1985 ti 32. Haftada
Zaten şimdi sıkıntı doktorların ve ultrason cihazının demesine göre iri bebek olması bende şeker var insülin kullanıyorum eğer kilo alımı devam ederse erken doğum yaptırabilirler. Ama inanmıyorum kilolu bir bebek olacağına bakalım artık hayırlısı

Çok çok geçmiş olsun. Siz de çocuklarınız da en kısa sürede iyi olursunuz inşaAllah

Bende eğer tansiyon ve bebeğin iri olması bir sorun olmasa 38 haftalık olunca doğumum olur diye düşünüyorum. Bakalım ne olacak

Sağ ol,canım.Ağrı olunca korktum bir az.1 saat emeklemek çok uzun geliyor,bir şeyi uzun zaman yapamıyorum,canım sıkılıyor.Sabah yaparım dediğin gibi,sana da haber veririm.
Yarım saat yap o halde ama yap yada15 er dk lara böl ardına bir duruş yap yazdıklarımdan böylede olabilir bnce

Aaa neden olmasın mantıklı bir ön görü

Ben sormasına sorarım bakalım cevap verecekmi. Ne sorsan iyidir bir sıkıntı yok diyorsen şeker için gittinmi bugün karar vereceklerdi
Şimdi bugğn dedi ki az önce insülin başlamıyoruz değerler normalleşme bandına girmiş dedi.fakat kanımda keton çokmış cuma cumartesi çok aç kalmışsın Buda tehlikeli dedi hem bebek hem anneye dedi.bunun dışında haftaya salıya kadar tekrar değerlendirecek şimdi hafta hafta düşüneceğiz insülin olacak yada olmaya ak diye.. karın çapı ile ilgili iki ölçüm arasındaki fark geceyle gündüz gibi dedi bu çok köyü bir durum bende elimdeki verileri değerlendiriyorum dedi cuma günü ki raporları da lütfen yollayın bakalım dedi bende şaşkınım ne diyeceğim ne yorumlayacağım bilemiyorum şu durumda dedi..ki Kadın haklı biri %76 karın büyük diyor birisi %26 karın normal diyor düşün sen artık

Bende eğer tansiyon ve bebeğin iri olması bir sorun olmasa 38 haftalık olunca doğumum olur diye düşünüyorum. Bakalım ne olacak
Halkımızda hayırlısı olsun sağlıklı olalım bebekler sağlıklı olsun dua edelim artık elimizden gelenler ile yola devam

Haftaya bugün kontrolüm var nts çekilecek ilk defa. Kasıldıkça ay doğurmam inşallah diye korkar oldum ilk kez olan her şey korkutuyo beni. 5 kere iyiymiş o normal zaten okuduğum kadarıyla ama benimki fazla ..

Benim de gün içinde çok fazla karnım sertleşiyor neden bilmiyorum doktor randevuma da daha var siz giderseniz bir sorun bakalım doktor ne diyor
Benim de 2 mayısta. Önceye alamadım yer yok hiç.
Karın sertleşmesi, yalancı kasılma hepsi normalmiş bu aylarda. Ama benimki normalden sık olduğu için doğum erken olabilirmiş okuduğum kadarıyla tabii.

Merhaba kızlar. Ben çok fenayım. Yalancı sancı yaşamıştım geçenlerde 3-4 gündür iyiydim ama dün öyle bir şey yaşadım ki ölecem sandım. Bebek mideme ciğerlerime öyle bir baskı yaptı ki acıdan saatlerce kıvranıp ağladım. Karnım sertleşti ve 4- 5 saat bunu yaşadım.Haftam domuş olsa acil gidip dogurmayı düşündüm. Bebeğim hala mideme baskı yapıyor sanki tepeme çıkacak. Ne iştah kaldı ne birşey. 1 aydır aynı kilodayım. Şuan midemdeki baskı yüzünden bogazıma kadar tok hissediyorum. Yarın kontrolüm var umarım herşey yolundadır. Ben sezeryan istediğim için 20-25 mayıs arasında olacak.

Onu bilmiyodum ben ama inşallah yerindedir ya dediğim gibi _,+ 100-200 gr fark olabiliyomuş boyda da aynı

Halkımızda hayırlısı olsun sağlıklı olalım bebekler sağlıklı olsun dua edelim artık elimizden gelenler ile yola devam
Aynen tam gaz devam yüzdük yüzdük kuyruğuna geldik. Bakalım sezeryanla günü belli olanlar hariç normal doğumla kim önce doğuracak

Bayağı fark var yüzdeler arasında. Neyse napıyoruz kafaya takmıyoruz rahat oluyoruz önlemlerimizi alıyoruz ve allaha emanet ediyoruz. Relaks ve sakin kalıyoruz

Hakkında hayırlısı canım rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin

Bayağı fark var yüzdeler arasında. Neyse napıyoruz kafaya takmıyoruz rahat oluyoruz önlemlerimizi alıyoruz ve allaha emanet ediyoruz. Relaks ve sakin kalıyoruz
Aynen bende bol bol yarıcam söz dinlicem valla sağlık önemli full dikkat bundan sonra

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…