2023 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    198
Arianaa benim sat yok önmli değil dedi doktor 5 haftalık dedi burada + gün sayısı söylemedi belki söylenmiyordur bilmiyorım sonraki kontrol bir ay sonra kalp atışı falan da rahat duyulsun diye doğum da 11 Haziran kesemizi gördük çok mutluyum bugün herşey yolundaymış kesenin yeri şekli boyutu hepsi inşallah böylede ilerler

Kızlar bugün tam 6 haftalığız şükür mide bulantım yok ama yemek yedikten sonra çok rahatsız oluyorum midem ağzımda duruyor resmen ve asla çıkaramıyorum sizde de böyle mi

Kizlar ben az önce hali silktim kasigima ağrı girdi kanama filan yok çok şükür bu işe olmaz degilmi

Kızlar bugün tam 6 haftalığız şükür mide bulantım yok ama yemek yedikten sonra çok rahatsız oluyorum midem ağzımda duruyor resmen ve asla çıkaramıyorum sizde de böyle mi
Bende de ara ara rahatsızlık böyle ağırlık oluyo bulanmakla bulanmamak arasında kararsız kalıyo midem sanki

Merhaba bana da yardımcı olur musunuzzz:) henüz doktora gözükmedim 26 ağustosta son reglim 1 ekimde beta 0,43 6 ekimde 37,00 bu gğn 103,70 ne diyorsunuzzzzz

merhaba.

yaş 38. sat 31 ağustos. kese 5+3te görüldü ama geç döllenme olabilir dedi. 17 ekimde tekrar gideceğim.
4. gebeliğim. 2 yaşayan. 1 kayıp.

beklenen doğum tarihim: 07 haziran 2023

Merhaba bana da yardımcı olur musunuzzz:) henüz doktora gözükmedim 26 ağustosta son reglim 1 ekimde beta 0,43 6 ekimde 37,00 bu gğn 103,70 ne diyorsunuzzzzz
2 günde 1 .2 katı artmış olması gerekiyor. Düzenli şekilde aynı yerde aynı saate kan vermeye özen gösterin

Çok çok teşekkür ederim yanıtınız için

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…