2023 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    198
Çoğunluğun bulantıları başlamamış inşallah böyle devam ederiz, başlayanların da hemen geçer umarım dua edelim birbirimize

kızlar yöneticilik geçti tabloda isim yaş cinsiyet doğum tarihi dışında istediğiniz başka bilgi var mı kese görme kalp atışı şehir vs. gibi

kızlar tablo oluşturuyorum yaş kese görme ve kalp atışı duyan varsa haftalarınızı yazıp etiket yapın beni

ahhh başın sağ olsun çok üzüldüm
çok iyi olmuş aslında böyle benim gibi olunca evham yapınca daha kötü sanki benim tüp bebekle olduğu için ekstra dikkatli olmaya çalışıyorum ama çok haklısın olacağı varsa oluyor..

Ben çalışıyorum genelde ayaktayım hareketliyim. Çok çalışan insan var gebe olup bence stres yapmayın sonuçta bu rutinde gebelik oluştu

selamlar bunu duyduğuma çok sevindim benim bu rutinde olmadı aslında tüp bebekle oldu ama çok haklısınız bugün doktorum da nereye kadar çalışmayacaksın dedi inşallah sağlıkla kucağımıza alırız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…