2023 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    198
Ilk Baran istedim cok bahane buldular. Pamir istedim onu da eşim istemedi. Bende en son Aras'a karar verdim. Bakalım nolacak
Karar verdiginiz ismi bebek doguncaya kadar söylemeyin diyorlar.sebebi birinin negatif şeyler soyleyip sizi isimden sogutmasıymış herkesin sevdigi isimler farklı oluyor.ama bebek doğunca kimse isme pek takılmıyo bebeği seviyormuş

Kizlar 18 haftaligim uzun zamandir su gibi renksiz akintım var gecen aklima feldi doktora sordum amniyon sizintisi falan olmasin diye su kalmazdi oyle olsa suyun normal dedi ama icim rahat etmedi turnusol kagidi aldim pembe turnusol islakken mavi oluyor kuruyunca geri pembeye dönuyor rengi islaği mi dikkate almali kuruyu mu bilemedim napmali sizce

kızlar bu dolunay beni çok kötü vurdu her dolunayda olur, dün akşamdan beri baş ağrısından kıvranıyorum

bu öyle mantıklı geldi ki ben hemen ablalarıma soruyorum onlar genelde beğenmiyor

bu arada tetanoz aşısıyla ilgili kendi doktorum yaptır demişti aile hekimliğinden hemşire aradı, 20 ocak gibi yapalım dedi. bi sıkıntı oldu aşılarda ben de toplatıldı diye gördüm dedim. o da toplatıldı yenileri geldi bitti sizinki tekrar gelecek dedi.

20 ocakta ben 5 aylık falan olucam neredeyse

Yaa neden toplatıldı acaba zarar vermesin bide benim dr um yaptır dedi ama korkuyorum

Kızlar bir şey soracağım sizin beslenme düzeniniz 3 ana 3 ara şeklinde mi?
Diyetisyenim illa ki uyacaksın diyip bu tarz liste verdi ama yok mümkün değil
Ben 2 ana 2 ara yapabiliyorum en fazla
Sabah kahvaltıyı geç yapıyorum ara öğün sonra akşam sonra yatmadan da meyve süt kefir vs
Yani öğle yemeği yiyemiyorum zaten mide ağrısı hazımsızlık var sürekli
İnşallah zarar vermiyorumdur bebeğe

Kızlar günaydın sırt ağrısı yaşayan var mı? Özellikle uyurken sabahları kalkarken çok yaşıyorum ama gün boyu hiç bişe yok var mı öneriniz neler yapabilirim?
Pozisyondan kaynaklı sanırım benim sırtüstü yattığımda çok fazla oluyor

Ben de ilk o zamanlar hissetmeye başladım. Şuan tam 17 haftalık. Artık daha net ve hergün hissediyorum mutlaka. Başlarda sırt üstü yatarken hissediyordum en net

Yıllardır diyetisyene gittim. Artık yeni moda olarak mı aksam su içmeyin diyorlar şaşırdım. Nese herkes bildiğinden devam etsin.
kesinlikle akşam da su içerim o uyku vs derlen kaç saat susuz kalmış olurum.
Ben işe gitmediğimde sabah ve akşam yiyorum. 2 kere de ana öğün . İşe gittiğimde 3 ana 2 ara yapıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…