2023 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    198
İyi akşamlar Sevgili anneler
Hafta içi Etlik Şehir hastanesine gittim. 20. hafta için ayrıntılı ultrason randevusu almam gerektiğini söylediler.gittigim randevuyu aldım. Ama denk geldiği hafta 22. Hafta sıkıntı olur mu. 2 hafta gec olmasi onemli bir surec gibi dusunyorum.Tekrar gitsem değiştirirler mi acaba.

Hafta içi Etlik Şehir hastanesine gittim. 20. hafta için ayrıntılı ultrason randevusu almam gerektiğini söylediler.gittigim randevuyu aldım. Ama denk geldiği hafta 22. Hafta sıkıntı olur mu. 2 hafta gec olmasi onemli bir surec gibi dusunyorum.Tekrar gitsem değiştirirler mi acaba.
20-24 arası yapılıyor diye biliyorum doktorunuza tekrar danışında

14+1 de cinsiyeti öğrendik sizce erken mi oldu 😁
Ben oğlumu 12.haftada öğrenmiştim, kızımı 18.haftada ancak öğrenebildim, dr ün tecrübesi ve kullandığı cihazın kalitesine göre değişiyor durum
Canım 20 24 haftaları arası yapılıyor diye okumuştum

Ben oğlumu 12.haftada öğrenmiştim, kızımı 18.haftada ancak öğrenebildim, dr ün tecrübesi ve kullandığı cihazın kalitesine göre değişiyor durum

Canım 20 24 haftaları arası yapılıyor diye okumuştum
Belki de öyle doktor 11. Haftada kıza benzetmişti 14. Haftada kesin söyledi

Sor kuzum ihmal etme nasıl son durumlar evde
Eşimin testi pozitif benim bugünde negatif doktora ulaşamadık ama limonlu suya devam vitaminlerim zaten okey ben meyvelerime probiyotiğime falan dikkat ediyorım ıhlamur ve ayrıca bal zencefil zerdeçal limon karışımı yiyorum sabahları şuan iyiyim şükür 2. Gün daha dur bakalım inşallah atlatırız eşimle hiç temasımız yok ben odasına yemek bırakıp çıkıyorum ikinizde maskeli yada bitki çayları falan o hiç çıkmıyor sadece wc için telefondan konuşuyoruz daha iyi oluyor inşallah yaklaşmadan gider aşısız olmam ve bronşitli olmam önceki covid ite nefes darlığı çekmem va bunların hepsini düşündükçe tedbirleri sağlan tutuyorum

Korkmayın biz de geçirdik ailecek. Hamileliğin 8-10 haftalarıydı yanılmıyorsam. Bir sıkıntı olmadı
benim arkadaşımın 6. ayda başlayan çok şiddetli karın ve vajina bölgesinde kaşıntılar oldu önce pupptan şüphelendiler sonra karaciğer enzimlernde sorun oldğnda da yapabiliyormuş tahliller yapıldı bişey çıkmadı ama çok kötüydü jojoba yağı argan yağı falan sürdü hafifliyodu geçmedi ama 8. aya girince bıçak gibi kesildi. siz de önce doktorunuzla konuşun yapılması gereken tahliller varsa ihmal etmeyin derim
Pupp nedir geçmiş olsun

X