2023 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    198
Selam kızlar uyku problemi yaşayan var mı? Kaç gündür uyuyamiyorum başım ağrıyor artık. Gece gec yatıyorum zor uyuyorum.tuvalete kalkınca o da gidiyor. Fetal dna sonucu bekliyorum onun stresi mi yoksa hamilelikten kaynaklı mi cozemedim 😔

İki gündür kasintidan öleceğim. Mantar oldum sanırım. Alt tarafta şişme baskı hissi. Yanma kaşıntı hepsi birarada. Pazartesi Dr a randevum var ama o zamana kadar dayanabilir miyim bilmiyorum.
Geçmiş olsun canım. Mantar için merhem kullanabilirsin benim de gebeliğin başında olmuştu doktorum bir sakıncası olmadığını söyledi

Arkadaşlar bende 18+1 günlük hamileyim uzaktan takip ediyordum hep sizleri bir sıkıntım olunca sizlerden fikir almak için yazmak istedim 2 gündür su gibi akıntım var çok değil ama damla şeklinde oluyor yatınca o kadar olmuyor otururken ve ayakta daha çok acaba normal akıntı mı amniyon sıvısı mı çok tedirgin olmaya başladım sizlerde de böyle bir durum oluyor mu

Arkadaşlar bende 18+1 günlük hamileyim uzaktan takip ediyordum hep sizleri bir sıkıntım olunca sizlerden fikir almak için yazmak istedim 2 gündür su gibi akıntım var çok değil ama damla şeklinde oluyor yatınca o kadar olmuyor otururken ve ayakta daha çok acaba normal akıntı mı amniyon sıvısı mı çok tedirgin olmaya başladım sizlerde de böyle bir durum oluyor mu
Benim gebeliğin başından beri iç çamaşırım ıslanıyor su gibi ben normal olduğunu düşünüyorum hiç doktora sormadım ama amniyon sıvısının yeterli olduğunu söyledi hani bir problem olsa görürdü diye düşünüyorum🤷🏼‍♀️ bir de ben progestan fitil kullanıyorum başından beri onun da etkisi var mıdır bilemiyorum

merhaba canım. 15+6yım ben de dün yogaya başladım hamilelkten önce yapıyodum doktor 16. haftadan itibaren önerdi neyse dün hareketten sonrw dediğin gibi akıntım oldu doktora yazdım yogadan mıdır vs diye o da alakalı değildir devam ederse haberleşelim dedi. şu an devam eden bir durum yok. ama sende bir süreklilik varsa bi doktora danış istersen. sadece ben de merak ediyorum spor yapınca yürüyünce akıntı falan olması normal mi? bu akıntılar neye bağlı? bi bilen aydınlatsa keşke 🥰

Benim gebeliğin başından beri iç çamaşırım ıslanıyor su gibi ben normal olduğunu düşünüyorum hiç doktora sormadım ama amniyon sıvısının yeterli olduğunu söyledi hani bir problem olsa görürdü diye düşünüyorum🤷🏼‍♀️ bir de ben progestan fitil kullanıyorum başından beri onun da etkisi var mıdır bilemiyorum
Bende salı günü gitmiştim daha kontrole doktor suyu iyi herşey yolunda demişti birşey olsa belli olurdu diye düşünüyorum ama bir yandan içim hiç rahat değil tedirgin oluyorum suyu azalırsa diye

merhaba canım. 15+6yım ben de dün yogaya başladım hamilelkten önce yapıyodum doktor 16. haftadan itibaren önerdi neyse dün hareketten sonrw dediğin gibi akıntım oldu doktora yazdım yogadan mıdır vs diye o da alakalı değildir devam ederse haberleşelim dedi. şu an devam eden bir durum yok. ama sende bir süreklilik varsa bi doktora danış istersen. sadece ben de merak ediyorum spor yapınca yürüyünce akıntı falan olması normal mi? bu akıntılar neye bağlı? bi bilen aydınlatsa keşke 🥰
Başka bu durumu yaşayanlar varsa bizi aydınlatırlar inşallah 😊

İki gündür kasintidan öleceğim. Mantar oldum sanırım. Alt tarafta şişme baskı hissi. Yanma kaşıntı hepsi birarada. Pazartesi Dr a randevum var ama o zamana kadar dayanabilir miyim bilmiyorum.
hər tuvalete gitdiğinizde sirkeli ya da karbonatlı suyla yıkanın.Allah şifa versin

Selam kızlar uyku problemi yaşayan var mı? Kaç gündür uyuyamiyorum başım ağrıyor artık. Gece gec yatıyorum zor uyuyorum.tuvalete kalkınca o da gidiyor. Fetal dna sonucu bekliyorum onun stresi mi yoksa hamilelikten kaynaklı mi cozemedim 😔
Günde 20-30 dakika yürüyüş yapınca daha iyi uyursunuz. Ben hergün 40 dakika yürüyorum. Daha iyi uyuyorum.

Kızlar ne sorucam size içinizde bebeğin hareketlerini net bir şekilde hisseden var mı? Ben 15+5 te ve 15+6 da tekme attığını hissettim ama o günden sonra bi daha da hissetmedim karnımı dürtüyorum tepki vercek mi diye vermiyo sizlerde durum ne ?

Geçmiş olsun canım. Mantar için merhem kullanabilirsin benim de gebeliğin başında olmuştu doktorum bir sakıncası olmadığını söyledi
Bende gebeliğin başından beri var. Ara ara geliyor ve gidiyor. Geldiği zaman krem kullanıyorum sonra bir daha tekrar ediyor. Bugün doktora yazdım gyno lomexin fitil kullan dedi. Sonra aklıma şöyle bir durum geldi .. ben eşimle virlikte olduktan sonra bu olay tekrar ediyor. O zaman o dan bana geçiyor diye düşündüm ve hemen prezervatif aldırdım bugün. Bundan sonra böyle deneyelim bakalım. Bunu nasıl sonradan anladım kendime kızıyorum.
hər tuvalete gitdiğinizde sirkeli ya da karbonatlı suyla yıkanın.Allah şifa versin

Ha ha hahhh ben🙈 12. Haftada kız denildi.Bacak arası bomboştu, çok ayrıntılı bakıldı bacak arası fotosu verildi 16. Haftada oğlum olacağını öğrenip şoka girdik😄😄😄
Yaaa😍 benim iki tane kızım var yaşları çok yakın bir daha çocuk yapmam diye düşünürken bi rüya gördüm kucağımda adıyla beraber oğlum vardı çok etkilendim ve denemek istedim . İnanın hemen hamile kaldım. 13 haftamda kesin kız dedi doktorum bacak arası bomboştu … ama içimde öyle bi his var ki bi yandan da nankörlük etmek istemiyorum çocuk sahibi olmak isteyen onca insan arasında… birde beni şaşırtan iki kızımda ki hamileliğimle bunun arasında çok fark var 😌

Kızlar yaa bişi dicem 17+5gunluk olduk hala cinsiyet öğrenemedik gettii gostermiyo tostop toplaniyo kapatiyo kendini sağlığı yerinde çok şükür rabbime hamdolsun ama merka işte ya 🤣15 gün sonra tekrar gel dedi
Tatlı biseyler ye gitmeden önce, bizde cinsiyet göremedik, ben başka bi dr a gittim, kız dedi, kendi dr umu beklesem bu ayın 23 unde ya görürdü ya görmezdi kimbilir
Benim dr 12. Haftada cinsiyet görmek imkansız dedi. Tahmin edenler %50 şansını mı kullanıyor yoksa 😁
Valla oğlumu 12.haftada öğrenmiştim, ikili test için gittiğimde hemde, erkek dedi, çok net bi şekilde %100 erkek dedi hatta, erkek oldu
Kızlar ne sorucam size içinizde bebeğin hareketlerini net bir şekilde hisseden var mı? Ben 15+5 te ve 15+6 da tekme attığını hissettim ama o günden sonra bi daha da hissetmedim karnımı dürtüyorum tepki vercek mi diye vermiyo sizlerde durum ne ?
Ben oturup dinlendiğimde hissediyorum, hareket halindeyken hissetmiyorum tabi

X