2023 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    198
Okurken yoruldum valla. Yarına hafifler gecer ağrın yorgunluğun.Sıkma canını bebiş içerde mutlu mesut büyüyordur

bence kesinlikle cam silme bırak kirli kalsınlar.. uzanıp bir şey almayın diyenler var bu işlerden seni en çok cam silmek yormuştur canım

Selam kızlar bugün 8+6 ya 3/4 gündür yumurta akı akıntım var ( normalde yumurtlama dönemi olur) normal mı şüpheye düştüm korkuyorum başına gelen var mı
selamlar benim de ara sıra beyaz bir ara da sarı akıntım oldu. sarı akıntı enfeksiyona işaretti ve gerçekten idrar yolu enfeksiyonu olmuştum. beyaz akıntı için hiç kötü bir şey okumadım için rahat olsun

Hiç mi kimsede yok
Canım benim akintilarim sürekli renk degistiriyor.sarı beyaz şeffaf yani Allah korusun kırmızı olmadığı surece sorun yok sarı olana da iltihap falan olabilir diyorlar ama seninki o da değil.benim dr sarıyı kaşıntı falan yoksa onemseme bol su iç dedi sen gittiginde doktoruna söylersin yine

yalnız ağrı mı vardı yoksa başka bir sorun mu vardı?Şükür ki iyisiniz
Benim gebe kaldığından beri sarı akıntım var. Bazı doktorlar donaxly kullan dedi. Bazısı 12. Haftaya kadar sabret kullanma organlarının oluştuğu dönem dedi.. bugün benim sadece anlık bı ağrı girip çıkıyor. Hala daha devam ediyor hatta. Ama sıklığı azaldı. Bugün acildeki doktor bebeğe bakti gayet iyi dedi. Enfeksiyon var sanırım bende akıntım bu şekilde dedim. Bu doktorda kullanma bekle 12. Haftana kadar dedi.

Benim camları görsen ustelik salon boydan boya yere kadar cam nasıl silim boyumda yetmez eşimin hiç işi olmaz bakalım ne zmana kadar gitcez böyle
valla benim de aynı balkondakine kuş öyle bir pislemiş ki evin içinden belli oluyor boş ver şu an hayatımızın özel bir dönemindeyiz bir de camları düşünmeyelim

Benim aşırı,kusacak kadar bulantım olmuyor ama yine de var geçen hafta birgün uyandım baktım hiç bulantı yok korktum eşime dedim bulantım kesildi o gün huzursuz oldum.sonraki gün geri geldi hepsi ama senin 10 hafta olmuş kesilebilirde.netten yorumlara baktım genelde pat diye kesilmis bulantılar.kesilen herkes bir panik olmuş senin de benzer bir durum olduğunu düşünüyorum.

kızlar bu arada bulantısı olanlara kendimde işe yarayan bir yiyecek söylüyorum, sarı tuzlu leblebi ve beyaz nohut leblebi sabahları uyandığımda genelde oluyor bugün akşam da olmuştu hemen üç beş tane yiyorum iyi geliyor

bence kesinlikle cam silme bırak kirli kalsınlar.. uzanıp bir şey almayın diyenler var bu işlerden seni en çok cam silmek yormuştur canım
2 camı sildim,2si kirli kaldı,yavaş yaptım,pek uzun değiller,uzanmadım çok.Dinlenmeden yaptığım için böyle oldum bence

Hepimiz neredeyse aynı haftalardayız,ama ne kadarlı farklı belirtiler yaşıyoruz.İnşallah kötü bir şeyiniz yoktur,geçmiş olsun.

Kaç haftalık oldu. Bende henüz kimseye söylemedim yarın 11 haftalık oluyor inş.
9. Hafta ben de kimseye söylemedim ilk bebekte eşim dayanamayıp söylemişti düşük olunca herkese açıklama yapmak zorunda kaldık.ustelik sacma sacma yorumlar oldu.şöyle yaptın da düştü gibi. Bana kalsa hic söylemek istemiyorum inş bu sefer güzel geçer

Amin inş hepimiz için güzel geçer sağlıkla kucağımıza alırız. Milletin boş boş konuşmaları işte. Eşim tarafı kaynımı kızı biliyor sadece benim tarafım hiç kimse bilmiyor henüz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…