2023 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    198
Bence Heyet vermezler heyette 3 farklı branş doktoru veya 6-7 farklı branş doktorunun görmesi gerekiyor. Hepsi ortak fikirde olmalı bulantı için heyet imkansız bence ama riskli gebelik için verebilirler 90 güne kadar geçerliliği var .çok çalışan gebe var hepsine heyet verilemeyebilir. Doktorunuz yada aile hekiminiz tekrar rapor yazabilir . İnş. İçinize sinecek şekilde halledersiniz .

Kızlar 111 olan değerim, 5 günde 1260 çıktı,ailemde çok ikiz var,benimde ikizim var ikiz olabilir mi ? Birde rahmimde biraz incelik varmış öneri olan rahmi ince hamile kalanlar var mı ?
Avakado yemeni tavsiye ederim rahim içi onarıp bebeğin tutunmasını sağlar diye duymuştum, Ben ilk 6 7 hafta her gün 1 tane yedim.

Selam kızlar benım
De bugün kontrolüm vardı. Cok şükür herşey yolunda. Ben 2li test için kan verdim 1 ay sonra gidince bakacak sonuçlara inşAllah bir şey çıkmaz. Herşey Allah'tan hayırlısı artık.12+3 haftalık ölçtü makine cinsiyet için erken oldugunu söyledi diğer ay inŞAllah öğreniriz elleri kolları oynuyordu kalbide pıt pıt atıyordu ultrason da gördük çok şükür maşAllah

Kızlar inanılmaz bir mide yanması ile uyandım gecenin bu saatinde. O kadar rahatsız edici ki. Yoğurt yedim ve şekersiz sakız cigniyorum ama hâlâ geçmedi.

Bilmiyorum içimde bir his var dünden buyana. Karnımın şişkinliği indi. Aşırı kaygı duyuyorum. Bugün eğer randevu bulabilirsem doktora gideceğim. Allah korkularımızla sinamasin.
Aklına kötü şeyler getirme aklına şuanki şişkinliğimiz zaten ödem gaz falan benimde sabahla akşam bir olmuyor kötü bişe yoktur

Yanlız değilsin canım hiç merak etme aynıııı ben

Aklına kötü şeyler getirme aklına şuanki şişkinliğimiz zaten ödem gaz falan benimde sabahla akşam bir olmuyor kötü bişe yoktur
Getirmemeye çalışıyorum ama vücudum tepki veriyor sanki. Evet akşamları şişiyor sabahları iniyordu ama dün hiç olmadi. Onu da geçtim. Bugün bıçak saplanır gibi ağrı girip çıkıyor. Randevu da bulamadım. Acile gidecegim bakalım. Son durumu yazarım.

Bilmiyorum içimde bir his var dünden buyana. Karnımın şişkinliği indi. Aşırı kaygı duyuyorum. Bugün eğer randevu bulabilirsem doktora gideceğim. Allah korkularımızla sinamasin.
Amin ecmain içinizi ferah tutun Allah'ın izni ile herşey yolundadır

içini ferah tut bir günümüz diğerini tutmuyor normalde de böyleydik bence sadece kendimizi dinlemiyorduk yediğimiz içtiğimiz her an farklılaşıyor ona göre etki ediyor. bazen şiş kabız oluyoruz bazen olmuyoruz.. bazen midemiz bulanıyor kusuyoruz bazen bulanmıyor.. hepsi normal bence

Selamlar, 10 haftalık hamileyim, acaba anlıyorsanız cinsiyeti ile ilgili tahminde bulunabilir misiniz? Herkesin evlatlarını kucağına hayırlısıyla ve sağlıklı şekilde almasını dilerim, sevgiler

Amin ecmain içinizi ferah tutun Allah'ın izni ile herşey yolundadır

Güzel haberlerinizi bekliyoruz

Çok şükür. Bir sorun gorulmedi ultrasonda. Herşey yolunda dedi acildeki doktor. Benim hafif bıçak saplanır gibi ağrı hala devam ediyor. Artık rahim büyümesi diyerek düşünmemeye kendimi dinlemeye calisacagim

Benimde öyle oluyor neredeyse hergün idrarımı tutuyorum herhalde vs diyordum kendime hep. İdrar kaçırıyorum demekki diyordum inş sorun yoktur.
İnanın benimde çok ağrım oluyor bazen bacaklarıma kadar vuruyor muayenede idrar testide istedi belki ondandır diye temiz çıktı bebek normal dinlen bol su iç kiminle böyle oluyor kanama vs eşlik ederse bizim için sorun olur demişti

Merhaba,bu gün yatılı misafirlerim var,dünden beri evde iş yaptım,evi temizledim filan.Dün akşamdan beri belim ağrıyor.Ayakta çok kaldığım için olan bir ağrı.Bebeğe bir şey olur mu?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…