2023 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    198
Canım gece memede uyuyor dedin ya. Sütün var mı.? GalibA benim gece olan sütüm de bitiyor.

Canım gece memede uyuyor dedin ya. Sütün var mı.? GalibA benim gece olan sütüm de bitiyor.
Ben de bu ara sütümün azaldığını hissediyorum kızım sürekli memede ama asla yutkunmuyor bekliyor sadece bırakmıyor da. 3 gündür ishalim vardı vücut susuz kaldığı için mi azaldı yoksa bitiyor mu bilmiyorum emzirmekten çok yoruldum açıkçası ama kendisi bıraksın istiyordum sütüm kesildiği için bırakmak zorunda kalırsa üzülürüm galiba

canım bizden de bu kadarmış demek ki.benimki gece emiyor sut gelmeyince cok huysuzlaniyor .gece mama verdim.bol su iç hem sıcak hem ishal sıvı kaybını engelle

Çok geçmiş olsun. İçebiliyorsanız bol su , ayran tüketin.Benim ki de gece gündüz memede hiç aklıma süt azalması gelmedi. Uyurken( gece gündüz )bile bırakmıyor . Boynum sırtım tutuldu.

Bizde 1 yaş aşıları tatilde olduğumuz için bir hafta gecikmeli olarak yarın olucaz çok yan etki yaptı mı kızlar?
Ateş oldu biraz bizde bir de. Ama keyfini kaçıran bi ateş değildi. 37.5- 38 Arasıydı.
Allah yardımcınuz olsun tam birazcık düzelmişti 2 saatte bir uyanıyordu dün gece de aşı ağrısı yüzünden sabaha kadar sürekli uyandı ağladı.

Ay bende tam bunu sorucaktım perşembe aşı var korktum şimdi nolcak diye önceden hiç ateş olmadı aşılarda ama bir yaş aşıları biraz ağırmış havalarda aşırı sıcak bakalım neler yaşıcaz çok geçmiş olsun bebişe

Çok teşekkür ederim. Yani 3 aşıyı birden bana yapsalar yatak döşek yatardım sanırım. Her çocuk aynı değil tabi belki sizin oğlanda ateş huysuzluk yapmaz. Bir de bizim bacağımızın şişme nedeni aşı sonra bastırmamakmış. Aşı dağılmamış. Hemşiremize sordum. Şu an hala kızarık ve şiş. Aşıda çok ağladığı için ben fazla baskı uygulayamadım siz biraz bastırıp ovalayın.

Ya millete bende ozeniyorum, geçen ay avmye gittik, herkesin elinde bebek arabası, bebekler ya uyuyor yada akıllı akılı oturuyor, benim kiza baktim ortalığı yıkıyor,ne yemek yiyebildim ne gezip biseye bakabildim burnumdan geldi
Aynen en iyisini yapmişsın, sağlıkla büyüt evladıni
Bugün 1 yaş aşılarını yaptırdık. Bacağı şişti, iğne yapılan yer. Çok ağlıyor bi yere degdikçe. Nasıl geçer bilen var mı?
Geç gördüm ama kolonyalı pamukla ovunca iyi geliyor
Bizde 1 yaş aşıları tatilde olduğumuz için bir hafta gecikmeli olarak yarın olucaz çok yan etki yaptı mı kızlar?
3 tane asi vuruyorlar biri daha cok yakıyormuş, gerçekten birinin vurduğu yer sisti, çocuğum emekleyemedi 2 3 gün, popoyu havaya kaldırdı eller yerde örümcek gibi yürüdü kolonyali pamukla sık sık ov iyi gelir

Hafif ateş oldu bizdede

Bu yaz sıcağında bebek uyutmak ne kadar zorlaştı. İkimizde yapış yapış olduk . Uyutacagim diye kan ter içinde kaldim
Yaa ben hep çalıştığım için , hafta sonu da evde durmadığımız için evimizin saat 11 den sonra ne kadar sıcak olduğunu bilmiyordum, küçük bir vantilatör evde olduğumuz da işimizi görüyordu. Geçen sene lohusalıkta aman allahım 40 derece sıcaktı , bir de sahile çok yakınız nem de var, hissettiğimiz 50 filandı galiba hemen klima taktırdık. Rahat ettik. Tavsiye ederim.

Merhaba kızlar.Bizde 1 yaşında sadece kızamık aşısı vuruluyor,dün yaptırdık biz de.Her aşı sonrası oğlum mızmız,huysuz olur,hiç ateşi olmadı,şimdi de öyle.
Benim oğlum da bebek arabasını sevmiyor,buz de her yere kucağımızda götürüyoruz,böyle bize de rahat oluyor

Valla benim iş yerinde klima var da her gün basim ağrıyor. Klima bana göre değil

Kucakta zor oluyor ya . Bir yer de gezeceksin. Elim uyuşuyor artık. Bugün kontrollü bisiklet aldık. Çok sevdi valla. İnmiyor üstünden.

Bizimde kucak işi zor bebek arabası olmasa mahvoluruz ama yürümeye başlayanlarda durmuyor malesef arabada ozaman naparım bilemiyorum henüz yürümüyoruz böyle iyi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…