2023 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    198
Kızlarr şükür dünü atlattık evde tam 30 kişi ağırladık ama part part yoksa yapamazdım neyse güzel geçti yorucuydu ama güzel oldu anılar kaldı güzel hediyeler geldi oğluşuma hoşuma gitti bir sürü foto çekindik organizasyonu kurmaları etmeleri sonra akşam almaları derken saat 11 de ancak evde yalnız kaldık bugünde gündüz oğlum bile baya uyudu yoruldu çocuk bi kaç foto paylaşıyorumhediyelik olarakta bu şekil çerçeve verdim bu da oğluşumun 6 aylık fotosu

Eklentiler

• IMG_9285.jpeg
    145,8 KB · Görüntüleme: 40
  • 2AB7FBFA-C4B2-4FB5-ABF4-051F24468813.jpeg
    79,9 KB · Görüntüleme: 38
Ya orası kesinlikle öyle bende iyi gezdim hepsi yanıma kar kaldı ama iştee şimdide isterdim hani bi 26 27 olmayı bu yaşıma geldiğimde çocuğum 7 8 yaşında olurdu ama tabi herşey kısmet şükrediyorum herşeye

bayıldımmm çok güzel olmuş nice güzel senelere nergis bebiş

haklısın canım gerçekten 30 lara geçtiğimden beri bir bezmişlik var bende de. ben de hep daha genç anne olmayı hayal ederdim,
hayırlısı böyleymiş

çok güzel olmuşşşş nice güzel senelere mert efe

Benimki de fişleri alıyor prize takmak istiyor

Herkes 30 luyaşların basında daha bezmişsiniz, ben öleyim o zaman 38 yaşındayım, o kadarda yoğun tempom var yinede söylenmiyorum o kadar, dobarlanin bacım kendinize gelin, bu çocukların daha ikincisi var, Bismillah

[QUOTE="ebruvaryok, post: 77486207,
Kızlar bir şey soracağım. Benim oğlum benden çok babasini istiyor. Sizlerde de var mı ? Acaba beni sevmiyor olabilir mi?
[/QUOTE]
Benim kızımda babayı çok seviyor, az görüyorlar ya özlüyorlar, birde baba dışarı götürür gezdirir umudu var

Sonunda benim telin ekranda kırıldı, ekran murekkeplenmesiymis, kızın ısırdı kenarı mordu, dün oglum da düşürdü alt kenar azcik morardı ve morluk gittikçe yayılıyor, şuan telin 3 te ikisi mor, az bisey görebiliyorum tamire gidecek belki yazamam bi kaç gün

Benim kızımda babayı çok seviyor, az görüyorlar ya özlüyorlar, birde baba dışarı götürür gezdirir umudu var
[/QUOTE]
E burası söylenme yeri be canım

26 27 yaşındakilerin gezebildiğini düşünmen üzücü çaya gidiyorum çay içemiyorum kahvaltıya gidiyorum kahvaltı yapamıyorum yemeğe gidiyorum aç kalıyorum peşinde koşmaktan ya da uyutmaya çalışmaktan yapabilenlere de çok imreniyorum benim evden çıkasım gelmiyor

40 yaş üstü ben ne yapayım o zaman
Ben geç oldu diye pişman değilim. Gezmişim, tozmuşum,dilediğim gibi yaşamışım şimdi de kalan hayatımı ona göre yaşayacağım .
Benimki babayı neredeyse benim kadar gördüğü için bana daha çok düşkün

Yaaa benimde aynı hep tek biyerlere kaçıp plan yapıyorum iki üç saat yani haftada bir falan yoksa oğlumla yaptıklarımız klasik çünkü arabada durmuyor oto koltuğu asla sevmiyor sürekli sahilde yürüyüş en fazla caddeye gidip orda yürüyüş avm bile en yakın avm maks 15 dk yoksa arabada krizyurtdışına çıktı arkadaşım oğlu iki yaşında yani çok yoruldum dedi ben asla cesaret edemiyorum

[/QUOTE]
Ruhum yetmiş benim galiba haklisin dedeyi de çok.istiyor. disarda gezdiriyor diye

Allah sabir versin canım. Benim bebe de ne oto koltuk ne bebek arabasını sevdi. Sürekli kucakta gezdiriyoruz bir yere giderken. Şimdi kontrollü bisikletler var ondan alacagim. Belki çok sever bizde rahatlarız arkadaşında ne cesaretliymis. Valla biz 10 dk arabada bir yere gidemiyoruz.

Bizimki bisiklette de durmuyor globber almıştık, boş boş sürüyoruz

Kızlar bebesi sürekli elektirkli süpürge ile oynayan var mı. Benim evde, annemler de ve kayinvalidemler de sürekli süpürge ortada
Benim ki çok meraklıydı, şimdi ara sıra çalıştırınca geliyor, daha öncesinde hep duvarda asılı süpürgeye işaret ederdi, dışarda cafe ya da sokakta temizlik işçilerinin süpürgelerine de aşırı meraklı.

Çok güzel olmuş,sağlıkla,huzurla nice yaşlara

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…