2023 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    198
Selamlar kızlar Havalar ısındı iyice huysuz oldu kızım sürekli meme istiyor tükendim bittim ben sık emzirme olayı olduğu için kilo veriyorum kemiklerim kaldı sadece

Kızlar sizin çocuklar ismine bakiyor mu? Benimkinde tık yok. Anne baba da demiyir
İsmine bakıyor. Sadece baba ve dede diyor ama bilinçli olarak demiyor bence. inek sesi ile horoz sesi çıkarıyor. Ama anne demiyor. Bi de anlamsız de ba be bu gibi heceler çıkarıyor. Erkekler biraz daha yavaş bu konuda bence.

Selamlar kızlar Havalar ısındı iyice huysuz oldu kızım sürekli meme istiyor tükendim bittim ben sık emzirme olayı olduğu için kilo veriyorum kemiklerim kaldı sadece
Bizimki de aynı. Gecede 10 kere kalkıyo belki emmeye. Su verince sinirleniyo. Ben de aynıyım emzirmekten hiç kilo alamıyorum saç dökülmesi de bitmiyor bu yüzden. Gün içinde de canı isteyince mızmızlık yapıp emiyor 2 fırt çekip kalkıyor.

Gece işkence çekiyorum sıcak nem o biçim daha yazım başındayız. Nasıl olacak böyle Allah yardımcımız olsun.

Kızlar sizin çocuklar ismine bakiyor mu? Benimkinde tık yok. Anne baba da demiyir
Evet ismine bakıyor,baba diyor,ama bilinçli değil.Ben "bak" ve "gel" kelimelerini sık kullanıyorum,o da ba,ge diyor.Anne demeyi öğretemedim.Yerde 1 şey bulduğunda anneye ver diyorum,bana veriyor,bir şeye olmaz,elini vurma dediğimde elini geri çekiyor,yani dediklerimi anlıyor.

İstediğini nasıl anlıyorsunuz?Ben artık günde 3 defa emziriyorum,3 defa da katı gıda yiyor,gece emzirmeyi de 10 gündür kestim.Gece uyanıp ağlasa da,vermedim.Gündüz sık-sık su teklif ediyorum.Bizde klima da çalıştırıyorum,meme isteği olmuyor,1-2 defs gelip elbisemi kaldırdığı oldu,onda da süt verme zamanımdı.

İsmine uzun zamandır bakıyor ama bilinçli bir kelimesi yok henüz dede baba mama anne diyor ama demek için değil ses çıkarıyor sadece yaramazlık yapınca hayır diyorum onu çok güzel anlıyor güya sinir yapıyor hemen ona engel oldum diye

Aşı ateş yapmadı şükür ben dolven verdim bu sabah yine bir ölçek ama çocuk öğleden sonra varya aşırı huzursuzdu uyuyamadı ağladı sürekli kaka yaptı hufff yani pert oldumkakası normal ishal falan değil ama 6 kere falan oldu sabahtan beri

Saat başı yakama yapışıyor açmaya çalışıyor meme diyor. ne güzel gece de kesmişsiniz benim için günlerim o kadar zor ki bu yüzden

Ismine bakıyor, herkesi biliyor anne nerde bana bakar, baba nerde babaya bakar, babanne dede deyince onlara bakar, anne diyor de de (gel gel) diyor, abisi Emir e emmeh diyor, kedi kopek kuş horoz takliti yapıyor, herkesin eşyasını tanır özellikle babanın ne bulsa ah ah diye götürür verir, öpmeyi öğrendi ağzını değdirip ummah diyor, öyle şeyler şuan. Yavaş yavaş öğrenmiyorlar belki bakmak istememiştir seninki

Dün gece kızım uyandı, sarıldım heryeri yaş, kustu sandim, zibini bi çıkardım meğer ishal olmuş kaka çıkmış heryerinde, omuzları göğsü heryeri kalaydı yatağı felan batırmış hep, neden olmuş olabilir acaba, eslik eden bi ates, rahatsızlık mizmizlikta yok, gayet iyiydi çok şaşırdım

sıcaklardan da ishal olmuş olabilirler kızlar geçmiş olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…