2023 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    253
Doktorunla konuşsan. Şuan yapabileceği aşıları yapsa. Bağışıklık sisteminin güçlü olması önemli canım. Aşılar gerçekten koruyor

Doktorunla konuşsan. Şuan yapabileceği aşıları yapsa. Bağışıklık sisteminin güçlü olması önemli canım. Aşılar gerçekten koruyor
Doktor olarakta devlete götürdüm 2ay önce oradaki drlar tabikide yaptır dedi menejiti sormadım kızamık için 9. Ayı yaptır 3 ay koruyuculuğu var dedi 12. Ayda ki ömür boyu koruyor bu kısmı anlamadım sadece. Devletten tekrar zar zor aldım randevu arayıp iptal ettiler kanı yükseldi mi acaba diye götürecektim gende aşıları soracaktım ama maalesef olmadı kuzenimiz çocuk doktoru olmadı ona Bi götürürüm bıktım hastanelerden

Menenjiti eğer nimenrix ve bexero vurulduysaniz 9.ay bexero vurulmali ve 12.-24.aylar sonrası
Ama menenjit ve kızamık ağır olur diye kızamık aşısıni biz 10.aya aldık sağlık ocağındaki hemşire ile görüştük kararlaştırdık yani istersen sen de öyle yap kızamık önümüzdeki aya kalsın

Zaten 10. Ay bitiyo canım Bi çocuk doktoru edinsem iyi olacak

Merhaba eğitim aldınız mı
Ben duydum hatta kitabı var onu aldım okudum. Kendim uygulamaya çalıştım. Bebeğe temas etmeden uyutmak ağlayınca kucağa alamamak, emzirerek uyutamamak bana zor geldi. Uygulayamadım. Telefon app’ı var. Onu satın alıyorsun sanırım 3000 tl fiyatı. Kitapta başarılı olamayınca onu almadım.

Ya sizde diş var mı ? Biz hala çıkaramadık diş . Görünen var ama patlayan yok emekleme içinde toto kalkıyor ama tek ayagını altından kaldırmıyor …

Merhaba arkadaşınızın bebeği nasıl uykuya geçiyor.bahar diye biriyle görüştüm desteksiz uykuya geçiyor diyor ama ondan eğitim alanlarla konuştum hepsi biz yanına uzanıyoruz on dk sonra dalıyor diyor sanki o da bi destek gibi geldi bana

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…