2023 Ekim Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Valla bilmiyorum canım doktor da böyle bir şeyden bahsetmeyince vazgeçtim

Evet böyle hafta hafta değişiyor ağrılarım sanki geçen hafta bacak ağrısı yoktu bu hafta var hamile olarak tadını çıkarıcam çok teşekkürler

Valla bilmiyorum canım doktor da böyle bir şeyden bahsetmeyince vazgeçtim
Sen bence yinede doktoruna sor çünkü beni ebe aradığında ben hemen doktorumu aradım sordum evet yaptır mutlaka ddi ondan öncesinde benmde doktorum hiç bahsetmemişti . Hani sonradan doktorun bide neden söylemedin yaptırmadın derse canım gerek yok derse ozmn yaptırmazsın.

Kızlar ne sorcam size benim karnım şu bi haftada çabucak büyüdü ben anlamadım ya nasıl oluyo böyle bi anda hele akşamları daha çok büyüyo sizlerinde böylemi yarın 19 hafta oluyoz

Valla ben aşıdan vazgeçtim. Doktoruma sormuştum olmazsa olmaz bir şey mi diye yani öyle çok şart değil demişti. Güvendiğim bir ebeye sordum ama elzem değil dedi. Vurdurmuyorum ben hayırlısı bakalım
Ya bu aşı her ameliyat olana yapılıyo mu ben onu merak ediyorum doğumda ameliyathane için vuruluyo diyolar ya

Kızlar ne sorcam size benim karnım şu bi haftada çabucak büyüdü ben anlamadım ya nasıl oluyo böyle bi anda hele akşamları daha çok büyüyo sizlerinde böylemi yarın 19 hafta oluyoz
Evet canım benim de öyle oldu artık anlaşılıyo hamile olduğum Seninle aynıyız 19 oluyoruz yarın

Valla onu da bilmiyorum canım
Ben doktorumla konuşmaya gittiğimde şunu sorucam 24 saat içinde vurulan aşı yeterli olurmuş paslı bişey temas ettiğinde. Eğer maksat beni korumaksa doğum bitince ameliyathaneden çıkmadan vurulsun yani illa vurulması gerek derse doktorum bebek çıkınca vurun diycem hiç de konuşmadık önceden fikrini bilmiyorum ama korkuyorum hamileyken vurulmaktan ben zaten biraz alerjik bi insanım

Olabilir mantıklı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…