2023 Ekim Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Benimki 3 gundur coştu artik gun icindede hissediyrm ama acayip halsiz bitkinim nefes darligim var mide bulantim var
Şimdiden yoruyor hani
Benim mide bulantım gecemdi hala prillam ile duruyorum...halsizlik ilk aylara gorendaha çok aman olsun uyutuyor en azından ilk aylar uykum yoktu ..
Hareket de bu aralar durgun 5 gün dur ama gece göbegin alt kısmında bazen vuruyor ama vurunca sarariyorum kötü oluyorum ..diğer türlü harekelti pek yok ..ve aşağı inmiş önce göbek in yanında hissediyordum şimdi altında ..

Benim hic kusma bulanti problemim olmamisti ilk haftalar biraz koku hassasiyeti vardi ama suan midem bulaniyor anlamiyrm bugun birde kasik karin Agrim var beninde bazen gobek altinda kasiklarima dogru vuruyor bazen gobegimde değişiyor etrafindakilere soruyrm akvaryumda balik gibi geziyor diyorlar

Benim ara ara hareket ediyor ama ben hayat enerjimi daha alamadim karamsar ve buhran içindeyim mutsuzum keyifsizim isteksizim
Genelde de kefiysiz biri msiniz ..
Bende çok mutlu değilim aslında herkes diyor mutlu ol falan ..ama ne bilim zevkini çıkarmıyorum sanki çok mutlu olsam birşey olacak .. hareket önümüzdeki günler daha da artar belki o zaman daha da mutlu hissederiz diye düşünüyorum

Hamileliğin 6. Haftasında hiperemezis oldum 12 kg verdim hamileliğin 12. Haftasinda safra kesesi ameliyatı oldum hamileliğin 15. Haftasi yoğun kanama yaşadım 2 hafta boyunca yani anlayacağın hep hasta idim hep hastanede gecirdim gunlerimi halen hasta gibiyim halen mutsuzum

Kizlar yatış pozisyonunuz nasıl ..ben hala genelde sırt üstü yatıyorum ..yoksa belim çok ağrıyor ..
Yaa şimdi bi video çıktı karşıma sağa ve sırt üstü yatınca bayılma hissi olabilir 20.haftadan sonra sola yatın demiş bi doktor. Sadece sola yatmaktan da sırt ağrır gerçi adam eğer sizde tansiyon düşüklüğü ya da bayılma hissi yoksa istediğiniz gibi yatabilirsiniz demiş ben de bi sağ bi sol dönüyorum biz böyle devam

Geçmiş olsun canım çok zor geçmiş gerçekten zamanla geçecek üzerindeki etkileri Allah'ın izniyle senin kız mı geliyor erkek mi

Artık büyüdüler ya nettir artık tahmin değildir sağlıkla gelsin mutlulukla büyüsün inşallah
Net demediler ki kıza benzettim dediler zaten üniversitede bakildi cihazları öyle detaylı gibi değil doktorlarda çok genç özele gitmeye halim olmadı üniversiteyede mecburi hastaliktan dolayı surunerek poşet taşıyarak yollara asvaltlara af edersin kusarak gidiyom yani çocuğu merak edip o yolları göze alıp gitmedim detaylı gosteren iyi şartlı bir doktora

Ahh çok geçmiş olsun
.odaklanamamissin bile..inşallah bu saatten sonra sağlıkla ilerlesin ..mutlu ve keyifli olsun ..

Sağ sol hangi tarafım uyusursa o tarafa dönüyorum bazende karnımın önünü battaniye destekleyerek hafif yüzü koyun pozisyonunda uyuyorum
Bnde genelde yüz üstü yatmayı severdim ..herhlde o yüzden şimdi yan yatınca yüz üstüne geçmeye çalışıyorum o yüzden sırt üstüne geçiyorum yüz üstü yatmamaj için ..

Hareketleri ben de birkaç gündür daha aktif hissediyorum. Vurup kaçıyor gibi
Yatış pozisyonumu değiştiremedim. Sırt üstü, sağ omuzda, sol omuzda Allah ne verdiyse yatıyorum öyle

Kizlar yatış pozisyonunuz nasıl ..ben hala genelde sırt üstü yatıyorum ..yoksa belim çok ağrıyor ..
canım bende sırt üstü yatıyorum ama kasıklarım gerginleşiyo gibi oluyo sola yatıyom genelde ama hep sağa dönesim geliyo değişik hallerdeyim gece kırk sefer uyanıp sürekli dönüyom yatakta

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…