2023 Ekim Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Ha buarada niye önceliğin kadın doktor merak ettim
Mahremiyetten dolayı canım. Tüp bebekte de önce kadın doktora gitmiştim ama olmayınca doktor değiştirdim erkeğe gittim. Tüp bebek tedavi amaçlıydı onda zorunluluk vardı ama detaylı ultrason olmazsa olmaz değil. Ha yine kadın bulamasaydım erkek doktora gidecektim

Valla ben aşıdan vazgeçtim. Doktoruma sormuştum olmazsa olmaz bir şey mi diye yani öyle çok şart değil demişti. Güvendiğim bir ebeye sordum ama elzem değil dedi. Vurdurmuyorum ben hayırlısı bakalım

Valla ben aşıdan vazgeçtim. Doktoruma sormuştum olmazsa olmaz bir şey mi diye yani öyle çok şart değil demişti. Güvendiğim bir ebeye sordum ama elzem değil dedi. Vurdurmuyorum ben hayırlısı bakalım
Bende bunu düşünüyordum kaç zamandır canım şimdi tetanoz yaptirmayacagim karma aşıya karar vermistik ama netleşemedim hala şimdi böyle okuyunca rahatladım biraz daha...benim yaşadığım şehirde ayrıntılı ultrason için bayan doktor yok malesef radyolog bulmuş ona gitmiş bir arkadasim onlarda çekiyormus ortalama 45dk sürdü diyor cd rapor ve fotoğraf veriyorlar ücreti biraz yüksek ama benimde niyetim ona gitmek.

İşte doktor bulamayınca mecbur kalıyoruz yapacak bir şey yok. Bu tetanos aşısını paslı herhangi bir şeyle temas konusu için öneriyorlar. E ameliyathanelerde zaten her şey steril. Günlük hayatında da paslı şeylerle uğraşmıyorsan bir sıkıntı olmaz Allahın izniyle

Sevgili anne adayları tecrübenize dayanarak bir şey sormak istiyorum. 5+5 im şuan da 25 Ocakta transfer oldum ama kese+kalp atışım 24ünde .Size sormak istediğim şey sağ taraf yoğunlukla olan bir kasık ağrım var bu hafta .Dış gebelik olabilme ihtimali var mıdır ? tek taraflı olunca biraz kafam karıştı çok şiddetli ağrı değil ama genel olarak sağ kasık ağrım oluyor, cevaplarsanız çok sevinirim :)

Hayırlı olsun canım hiç endişelenme. Ağrının nerden girip nereden çıkacağı belli olmuyor sonuçta şu an kendine yer hazırlıyor. Kasık ağrısı dediğimiz de rahmin büyümesine bağlı olarak rahmi tutan kasların gerilmesinden oluyor. Bir sağda olur bir solda olur fark etmez.

Canim bende yasadim bicak batar gibi kramllar doktora sormustum normal dedi 10 12 haftalara kadar kramp seklindeydi suan 21 hala var

Nerde hissediyrsn canim ben cogu zaman asagilarda kasiklarda hissediyrm hala anlamadm

Bebek hareketlerini nerede hissediyrsn haftasiyla yazsrmisin ben 21 im ama asagilarda hissediyrm yukari cikmiyirmuydu bu bebis gobek hizasina ama hala asagilarda hissediyrm pit pit vuruyr

Bebek hareketlerini nerede hissediyrsn haftasiyla yazsrmisin ben 21 im ama asagilarda hissediyrm yukari cikmiyirmuydu bu bebis gobek hizasina ama hala asagilarda hissediyrm pit pit vuruyr
Yaa benim de bu aralar öyle. İki gündür aşağıda bir dalgalanma bir baloncuk patlaması gibi hissediyorum. İlk hareketini hissettiğimde göbeğimin sağ üst tarafını itiyordu mesela sonra on gün bir şey hissetmedim ama iki gündür dediğim gibi. Muhtemelen sürekli yer değiştiriyorlar o yüzden bu şekilde hissediyoruz sanırım

Çok teşekkür ederim cevapladığınız için hep bir endişe hali oluyor bilmiyorum neden sırt, bel ara ara da bacak ağrısı da oluyor neyse 24ünü beklemekten başka çare yok zaten teşekkürler

Çok teşekkür ederim cevapladığınız için hep bir endişe hali oluyor bilmiyorum neden sırt, bel ara ara da bacak ağrısı da oluyor neyse 24ünü beklemekten başka çare yok zaten teşekkürler
Endişeler de bu dönemin tuzu biberi işte benim 10-12. hafta arasında kalçama bıçak saplanır gibi oluyordu mesela. Şimdi çok yorulursam oluyor. Yani ağrılar dönem farklılık gösteriyor sen tadını çıkarmaya bak

Canım illaki pas demek değil bak mesela şöle bir yazı var yenidoğan tetanozuyla ilgili ; Maternal ve yenidoğan tetanozu nedir? Doğum sonrasında annede gelişen tetanoz hastalığı maternal tetanoz, bebekte gelişen tetanoz hastalığı ise yenidoğan tetanozu olarak adlandırılmaktadır. Annenin gebelik sırasında tetanoz aşısı yaptırması anneyi maternal tetanoz bebeği ise yenidoğan tetanozundan korunmaktadır.

Benimde iste dedigin gibi bi gobek deligimin saginda solunda biraz altinda ama bazen resmen kasiklarimda

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…