2023 Ekim Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Hayırlısı canım benim sağlıkla kucağımıza alalım bebişlerimizi inşallah

Kizlar dun pek giremedim dunki kontrolu detaylı anlatim biraz dun 19 haftaliktik haftasiyla uyumlu bebisim ama ben 1.5 kilo almisim daha doktor artik kilo alman lazim ileride allah korusun bebekte gelisim gerili olur seninde kilo alman lazim dedi benim doktorun ultrason detayli oldugu icin ger ay detayliya girmis oluyorum herseyine bakti hersey yolunda dedi kasik agrimi soledim yine onemsemedi daha ilerleyen zamanlarda sirt bel agrilari carpintilar vs olucak hamilelikte bunlar normal dedi. Tetenoz aşisini sordum ol dedi ve seker yuklemesi icin recete tazdi 23.haftada onu yaptiricam 5 hafta sonra ya cagirdi taa bitek ona uyuz oldum zaman gecmiyor cunku hic suan artik yavaslayan döneme girdik ilerleyen haftalarda daha sık cagiricam dedi haziran ortalarinda hersey yolunda giderse dogum gorunuyor ve benim zilli kizim okadar hareket etsin diye bekledim doktora gitmemi beklemis aksaminda baya icimde kipirti hissettim doktorada sormuştun yavas yavas kelebek cirpmalari baslar bi kac haftaya net hissedersin dedi birde dedimki ben balik hic yiyemiyorum onemli degil yumurta yogurt ayran ceviz peynir bunlardanda alirsin dedi birde dedim benim gobegim neden buyumuyor kilo almadigin icin dedi oyle simdi ta 5 hafta beklicem subat bos gecicek 4 martta randevum buda kizimin net olmayan goruntusu

Eklentiler

• 011bcfdc-def8-4168-ba81-1eae33cfd8ec.jpeg
    100,8 KB · Görüntüleme: 38
Her şeyin yolunda olmasına çok sevindim
Doktoru niye dinliyorsun boşver ben 10 günde bir gidiyorum içim rahat etmez
Bu kg mevzusuna ben de takılıyorum bugün 18 haftalık oldu tam. Ben de 1.5 kg aldım. Bazen 1.5 bazen 2 kg çıkıyor tartıda. İyi de yiyorum yani sadece abur cubur yememeye çalışıyorum. 17+4’te Bebek 200 gr boyu da 20 cm normal gidiyor dedi. Ama herkes kilo almaya başladı sanki kafama takılıyor benim de

Çok şükür canım maşallah hep böyle güzel haberler alalım

Bana ilk 3 ay kilo alma dedi simdi kilo al diyor ben bi sabah bi aksam yiyorum 2 ogun 1.5 kiloyuda son 2 haftada aldim bundan sonra aliriz heralde bebek gelisimi iyiyse takma doktor bana ilerisi icin dedi yoksa bebekde suan bi sıkıntı yok seninkide guzel kilosu

Kilo olayına ben çok takılmıyorum sonuçta belli bir aydan sonra istesek de istemesek de artış olacak. Başlarda almamak daha iyi geliyor bana. Bebeğin gelişimi iyi olsun yeter. Ben de bugün tiroid için kan verdim bakalım ne çıkacak

Merhaba kizlar benim de oğlum geliyor 16+4 te gösterdi kendini açıkçası tüp bebekle genelde kız oluyor diyorlardi bana hep oglusumjz ters köşe yaptı . Sanırım grupta erkek annesi olarak azinligiz
Aynen canım grupta çoğunluk kız birisi kafamı karıştırdı benimde ilk 6 ay kız demiş doktor sonra erkek demiş ve erkek doğdu bende alışveriş yaptım biraz kız diye doktor net konuştu çünkü böyle durumlar yasaniyormu sizce?

İnşallah güzel çıkar sonucun buraya da yaz canım benimkini normal buldu doktor çok şükür başlarda almamak kesinlille daha iyi ben birkaç haftadır çok yiyorum aldığımı farkediyorum resmen iştahım açıldı

İnşaallah canım, yazarım. Sağlık ocağında 3.2 dedi. Doktorum en fazla 3 olmasını isteriz dedi ama sağlık ocağında verdiğin içim böyle çıkmış olabilir hastanede yenile dedi. Bakalım hayırlısı artık.

Benim iştahım aynı gibi zaten 2.5 kilo falan aldım. Bir de iki gündür karnımım yanlara doğru yayıldığını hissediyorum

Kız bebekler de öyle karnın böyle yaygın gibi duruyor canım benimde öyle ama hep sol tarafim ağrıyor beliminde sol kısmına vuruyor bebek hep solda duruyor galiba hastanede laboratuvar farklılığından dolayı da farklı çıkabilir değerin hayırlısı olsun inşallah

Ayt evet kız bebeğin yayılma durumu var. Yengem oğluna hamileyken basketbol topu yutmuş gibiydi resmen

O da kötü yaa ben bugün bir demir ilacı sordum doktoruma ama bitkisel olduğu için kabul etmedi gyno dan devam yine
Gynoyu bıraktırdı benm tüp bebek doktorum miğdeme dokundu piyasadaki en yan etkili demir ilacı ddi 20. Haftanda başka vercem ddi gynoyu normal takip eden kadın doğumcum vermişti kafam karıştı valla

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…