2023 Ekim Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Kizlar selam bebek hereketleri hissetmeye basladinizmi ben bazen sanki hissediyrm bazen hic yok hissettigim dedidigim vurup kaciyor gibi bisey 19+3 deyim

Ben 3 ay doğru düzgün bşy yemediğim halde 6 kilo almışım 17 haftalığım nss oluyor bu ya normalde zayıftım bu arada

Kizlar selam bebek hereketleri hissetmeye basladinizmi ben bazen sanki hissediyrm bazen hic yok hissettigim dedidigim vurup kaciyor gibi bisey 19+3 deyim
Geçen haftasonu çok güzel dürtüyordu benim miniğim pzt doktora gittim geldim hareketler kesildi. Bu kadarıyla yetin diyor herhalde. Ben de 19+1deyim. Az kaldı ama inşaallah bundan sonra istesek de istemesek de hareketlere başlarlar inşaallah

Benimde doktorun aksami baya hissettiriyordu pit pit ama simdik pek yok cok nadir oda bebekmi degilmi anlaşılmıyor boyle saglam bi tepiklese bizimkiler artik

Benimde doktorun aksami baya hissettiriyordu pit pit ama simdik pek yok cok nadir oda bebekmi degilmi anlaşılmıyor boyle saglam bi tepiklese bizimkiler artik
Ben de bazen bir şeyler hissediyor gibiyim ama bence o bebek değil çünkü nefesimi 10-15 saniye tutup kendimi dinlediğimde kesiliyor hemen. 18+1 deyim. bebek olunca direkt anlaşılıyormuş kelebek kanat çırpması gibi diye tanımlıyor çoğu kişi

Yani damar atmasi gibide oluyor bazen bekliyoruz bakalim

Selam canım o uygulamalara çok takılma. Ben pazartesi gittim 17+4tü. Boy 20 cm’di ağırlık 200 gramdı. Her bebek farklı normal aralıkta olduğu sürece sıkıntı yok.

Bacak kemiğinden ölçüyorlar artık bu haftalarda

Muhtemelen önce baş popo sonra bacak boyuna bakıyordur diye düşünüyorum
Bakalım 10 unda gidince doktora sorcam bakalım bu hafta ne dicek tam 18+0 da gitcem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…