2023 Ekim Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Mrb kızlar sessizce vakit buldukça arada takip ettim sizleri çok kötü günler geçirdim yazmak istedim ama mecalim yoktu şimdi daha iyiyim şükür 17 haftalık olarak aranizdayim 😚bir arkadaşımız hariç çoğunuzun kızı olucakmis inşallah bende dün ilk tahmini aldım 1 oğlum var birde tahminen kızım olucak inşallah

Mrb kızlar sessizce vakit buldukça arada takip ettim sizleri çok kötü günler geçirdim yazmak istedim ama mecalim yoktu şimdi daha iyiyim şükür 17 haftalık olarak aranizdayim 😚bir arkadaşımız hariç çoğunuzun kızı olucakmis inşallah bende dün ilk tahmini aldım 1 oğlum var birde tahminen kızım olucak inşallah
Hadi hayırlı olsun canım 🌸🤩

Maşallah canım hem kız hem erkek annesi oldun ne güzel ikisinide tatmış olacaksin Allah sağlıkla kucağına aldirsin çok tatli olurlar şimdi onlar 🥰🥰
Evet canım dediğin gibi erkek evlat sevgisi tattim muhteşem hayırlısıyla birde kızım olursa daha allahtan bişey istemem rabbim sağlıkla sihhatle sizlerede o duyguyu tattirsin ♥️

Ah canımm ne güzel bu haftları görebilmek 😍 Mutlu haberler inş.

Bu hafta 8+3 bariz halsızlık, uyku ve sabahları bulantı var.
Hatırlarmısınız bu hafta özellikle sizde de boyle mi olmustu gunduz 3 saat uyuyorum
Evet bu haftalarda zirve yapmisti benimde bulanti uyku ama ben hic kusmadim sadece bulanmisti koku hassasiyeti ogurme vardi

Amin canım benim sağlıkla alalım kucağımza hepimiz bebişlerimizi 😍❤️🤲🏼🥰❤️

Amin canım benim senin nasıl gidiyor ☺️
Kuzum gecen hafta bır ultrasonda baktı, sağlıklı minnoş tam gaz buyumeye devam, diğeri işinde bu sefer yolk kesesı cok buyuk sağlıksız kesın kendını yok edecek dedı doktorum.
Haftaya 9+3 gıbı randevum var.
Bu kadar sürüncemede ikizlik serüvenı gormedım. Ama sanırım tek devam edecek kuzum.

X