2023 Ekim Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Maşallah canım ..masallh canım sağlıklı olsun inşallah ..kız yılı herhlde ..
Ayy hep isterdim hayırlısı olsun diye dua ettim ama kalbimden hep kız geçiyordu allahım inşllah hayırlısını versin hepimize
Kızlar ben de bugün bebek arabası, anakucağı ve otokoltuk aldım hazır indirim varken mart sonu teslim edilecek. Hep mağazanın önünden geçerken hayal kurardım
Ben de aldım ben de cybex mi aldın benim de martta teslim çünkü mios aldım ben ana kucağını ve bazasını yurtdışından alcam orda yarı yarıya daha ucuz ama araba ve oto koltuğunu aldım

Evet canım cybex aldım :) Mios ve eezy twist arasında kalmıştım arabam küçük olduğu ve fiyatı da daha uygun olduğu için eezy'i tercih ettim. Otokoltukta biraz pahalıya kaçtık ordan dengelemiş oldum :)

Oto koltuğu hangisini aldın ben cloud t alcağım için mecbur sirena zi2 mi ne ondan aldım. Sen alleye mi gidiyordun burda biri daha alleye geliyordu benimle beraber kaybettim

Oto koltuğu hangisini aldın ben cloud t alcağım için mecbur sirena zi2 mi ne ondan aldım. Sen alleye mi gidiyordun burda biri daha alleye geliyordu benimle beraber kaybettim
Biz de sirena alacaktık ama sonra eşim başka bir tane beğendi onun da fiyatı 20 bin civarıydı. Valla dedim al kızına o zaman çok beğendiysen :) 6 ay kullanılacak ana kucağını en uygunundan aldım. Yok ben Acıbademe gidiyorum :)

Sirena indirimdeydi baya normalde 30 falan 16 y geldi. Ana kucağı cloud t baktım ama işte gitmişken hem de yarı fiyatına yurt dışından alcam. Araba fiyatı falan değişmiyor da ana kucağı nedense yarı fiyatı. Bakalım inşallah memnun kalırız

hürcana sordun mu peki başlayacak mıymış doğumlara bize kadar fiyatı neymiş ben bugün camp alleyi sordum 24 dedi vazgeçtim

Kızlar bende kuru öksürük burun tıkanıklığı vücut kırgınlığı başladı var mı tavsiyeleriniz boğazım sürekli gıdıklanıyor öksürme gereği duyuyorum ne iyi gelir sizce
Canım tuzlu su ile veya sirkeli su ile gargara yap içebiliyorsan ballı ılık süt iyi geliyor bol meyve tüket vitamin olsun ayrıca sıcak suya limon suyu sık tüket oda iyi gelir geçmiş olsun

Ben feramat kullanıyorum canım ilk başlarda kokusundan içtikten sonra kustum sonra geçti uzun süre aç kalmamaya bak ilacı aldıktan sonra 20 dk falan bekle yiyeceğini ye ben sabah kahvaltıdan önce içiyorum birde dışkının rengini siyah yapıyor ve ağzımdan o demir kokusu hiç gitmiyo sanki hayırlısı olsjn inşallah

Evet canım o da çok iyi biz sadece diğerinin rengini ve dokusunu daha çok beğendik kalırız memnun Bence hürcan o zamana kadar doğumlara başlar ama ben normal doğum istiyor muyum emin değilim ya ne zaman geleceği konusundaki belirsizlik ve acı beni korkutuyor

Canımm V vera_61 aklıma sen geldın. Keseyi gordukten sonra bir suru test istedi hoca onu yaptırmaya gittim dediki 13. haftadan sonra bizde cihaz var kalp seslerini dınlemeye dıledıgınde gelebılırsın dedı

Bulantılarım biraz azalmisti ama ilaç arttırmaz inşaallah suda çözünenden istedim vermedi doktor daha çok miden bulanir dedi aç karnina içiliyormus sabah ama bulantı yaparsa yemekten 2 saat sonra da içebilirsin demişti eczacı bakalim yarın baslayacagım artık biraz korkuyorum alilac içmekten de

Canım acısız normal doğumda oluyormuş doktor ağrın olmasın diye elimden geleni yaparım istersen epidural yaparım dedi biz öyle bagirtmayiz falan dedi ama ben en doğali olsun kesisiz olsun istiyorum nasip tabiki şuan erken ama konu acilmisti söyledim

Ben de az önce başladım demir ilacına. Bugün biraz geç içtim. İçtikten sonra da bir dilim portakal attım ağzıma kötü tat falan kalmasın diye. Bakalım ne olacak. Bir de kocaman kapsül yapmışlar. En sevmediğim ilaç türü

Daha içmeden kapsülü görünce canım sıkıldı benimde pek hoşlanmadım suda eriyen istedim ama yok ikna olmadı tadi da meyve suyu gibi onun halbuki...yarın denicem artık hayırlısı

Canım ne yaptın oldu mu transfer
Oldum bitanem. Evdeyım şimdi kabak çekirdeği yiyorum Allahım nasip etsin inşallah. Çok duyguluyum. Şuan içimde embriyo olduğunu bilmek bile beni çok mutlu ediyor ❤ Allah hepinizden razı olsun kız her zaman her soruma cevap verdiniz. Çok sağolun ❤ topik başkanım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…