2023 Ekim Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Kizlar benim hep su seklimde akintim oluyor hatta akinti degilde baya su oyle olan varmi
Bana dün oldu az bşy şaşırdım bu ne diye doktorada sormadım daha öncedende oluyordur belki ama Progestan fitil kullanıyordum eskiden akıntılarımı farkedemiyordum fitildendir diyordum hep şimdi oda yok

Doktor kanamam oldu diye bana progestan fitil vermişti sabah akşam kullanmak üzere 1 haftalığına. Benim hamile kalmadan önce de vajinal mantarım vardı ve bir türlü geçiremedik antibiyotik fitil bir sürü şey kullandım aylarca. Bu aralar iyi gibiydi ama bu fitil kaşıntıyı aşırı arttırdı dayanılmayacak boyutta. Normal mi bu fitilin böyle yapması ya hamileyim diye ağızdan antibiyotik de kullanamıyorum

Aynı doktor ve aynı ultrason cihazıyla mı ölçüldü canım? Adet tarihinden 3 gün geride olması bile normal bebek iyi olduğu sürece içimizi ferah tutmaya çalışıcaz ben de sürekli endişeliyim bi sorun olsa doktorlar uyarır. Zaten boyunu tam ölçememiş bunu da biliyorsun dert etme her şey yolunda Allah'ın izniyle. Geçen hafta haraketli miydi bu kızçeler genelde uyuyor mu benim tanıdığım kızı olanlar ultrasonda cinsiyet bile zor gördük kıpırdamıyodu diyolar merak ettim

Canım benim de kız ama her hafta gittiğimde kıpır kıpır bacaklar sürekli tekmeliyor.

Canım benim de kız ama her hafta gittiğimde kıpır kıpır bacaklar sürekli tekmeliyor.
Senin niptle belli oldu dimi canım maşallah benim ki erkekmiş yüksek ihtimalle. Erkekler haraketli diyolar hep demek ki pek uyumayı sevmeyen kızçeler de var Yalnız doğunca da uyumazlarsa bu sene ayvanın en güzelini yeriz gibi

Geçen hafta kollarını hafif hareket ediyordu ..yorgun hep yavrum aynı ultrason cihazı ...evet genelde arada 3 gün falan normal zaten..sadece 1 hafta içinde önde giderken adet ilen uyusmasi biraz tegirgin etti..
Allah'a emanetler inşallah

Canım benim kanamam olduğunda bana da progestan verdi ama ağızdan al dedi. Çünkü bende de mantar yapmıştı. Bir de beş günlük antibiyotik verdi kanama durumlarında enfeksiyon olabilir diye. Bir sor istersen doktoruna

Rabbim korusun hepsini sağ salim doğacaklar inşallah Bu minikler kıvrılıyo uyurken benzer durum benim de başıma geldi geçen hafta pazartesi 11+5 çıktı devletin ultrasonunda cuma özele gittik tam adet günüme uyumlu çıktı 12+1 doktor ayaklarını da kendine çekmiş iyice kıvrılmış dedi o yüzden oluyo artık bu farklar küçükken bunlar yoktu tabi

Ultrasonda erkeğe benziyor dediler 2 hafta üst üste. Sonra kız çıktı

Ağızdan bir ilaç verme taraftarı değil en azından şuan için sanırım Yarın progestanı ağızdan almak için ve mantar için fitil sorayim

Ultrasonda erkeğe benziyor dediler 2 hafta üst üste. Sonra kız çıktı
Kaçıncı haftada erkek dendi canım benim en son 12+1de doktor erkek muhtemelen dedi bi daha gitmedim kordonun altında kalıyomuş ayırt etti yani bize de gösterdi kordonu ama daha hiçbi şey almadım Kız da dese sevincez erkek olduğu kesinleşse de sevincez yeterki bize sağlıklı desinler

12 haftayı geçmişti yanlış hatırlamıyorsam. Zaten 15. Haftaya kadar tam net bişey söyleyemiyolar instagramda çok video var cinsiyet partisi yapıp da tersi çıkan çok gülüyorum Evet hiç farketmez gerçekten cinsiyeti sadece bana erkek dediklerinde aklımda hemen bi isim belirdi şimdi kız ismi bulamıyorum dertlere bak

Heh işte bi kafada oturuyor erkek ismi erkek annesi olma kavramı şimdi kız diyecek olurlarsa bi şaşırırım İsimler hazır Deva koyucaz eğer kızsa kendisi Kafamızda profil değişikliğine gidicez artık ama cidden merak etmiyor değilim bir şey değişeceği için değil ama hitap ederken bile ya da bahsederken oğlum kızım bişey diyeyim bi haftadır oğlum diyorum bakalım Bana doktor 16.haftaya kontrol dedi o zaman netleştirelim cinsiyeti dedi sonra alışverişe başlarız artık inşallah

İnş o günleri de görürüz 14 hafta oldum ben de bugün gerçi ultrasonda 4-5 gün önde gidiyor. İlk doğum tarihi 4 temmuzdu 30 haziran oldu

İnş o günleri de görürüz 14 hafta oldum ben de bugün gerçi ultrasonda 4-5 gün önde gidiyor. İlk doğum tarihi 4 temmuzdu 30 haziran oldu
Benim de 13 bitti bugün çok şükür bugünlere Benim doktor 36.hafta dolunca istediği zaman gelebilir dedi baktım o da adete göre 13 Haziran oluyo muhtemelen Haziran sonu gelecek minikler planlı olacak inşallah hepimizin gittikçe öne çekilecek diyorum ben 2023 temmuz annesinin son adet tarihi benimle uyumluymuş 19 Haziranda doğdu dedi bazıları bi de sabırsız olunca iyice değişiyo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…