2023 Ekim Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Çok geçmiş olsun canım , umarım tekrar yaşamazsın ama aklında bulunsun Çamlıca medipol ve florence nightingale kadıköy şubelerinde nöbetçi kadın doğum doktoru bulunuyor hemde kendi doktorları, bir de benim doktorum acil bir durum olmasına karşılık tüp bebek sürecinden bu zamana kadar olan tahlillerimi ultrason görüntülerimi bir dosyada toplattırdı ve dosyanın yanımda olmasını istedi, herhangi bir başka doktora gitme ihtimalimde doktorun benim gebelik geçmişimi bilerek işlem yapması gerektiğini ,diğer türlü doktorun o anlık gördüğü şeye göre yanlış bir yorumlamayla hata yapabildiğini söyledi.

Ayy 2 gündür kabızım kasıklarıma vuruyor baskı yapıyor ağrı Türk kahvesimi canım ??

Ben de kilo almadım zaten kilolu başladım stresi kaldıramadım sürekli yedim transfer öncesi 69lardaydım transfere giderken şimdi de 70 çıkıyorum o da ödem yani biliyorum canım ama benim iştahım açık yemiyorum desem doğru olmaz günde 3 öğüne çıkardım eskiden iki yerdim ama çok az yiyorum sofraya oturunca o yüzden sürekli acıkıyorum bence sen yemeğini güzel yiyosundur bana göre. O yüzden sürekli açlık olmuyodur. Benim doktor bana direk kilo alma dedi 20.haftadan sonra zaten mecbur Alcan dedi yani kiloyla alakalı değil bebiş besleniyo takılma

İyi maşallah canım çok sevindim uslu uslu büyüsünler içimizde minnakklar sağlıkla inşallah teşekkür ederim

Çok yiyemiyorum canım ama gün içinde bebek için mecburen bişiler yemek zorunda kalıyorum Allahıma emanetler artık inşallah sağlıkla büyüsünler minnaklar

Ayy 2 gündür kabızım kasıklarıma vuruyor baskı yapıyor ağrı Türk kahvesimi canım ??
Yaa ben de şu son kanamadan dolayı progestana başladım bütün dengemi bozdu. Kabızlık biraz düzelmişti yine başladı. Onu bırakınca demir ilacına başlıcam o da yapıyormuş ayva ile pancarı çiğden rendeleyip salata yapıyorum ben iyi geliyor. İçine zeytinyağı ile limon da ekliyorum. Bir dene istersen canım

Progeston ben basindan beri kullaniyorum ilk 3 aylik donemde kabizlik vardi ama o gecti hergun wc ye cikiyorum bende sabahlari turk kahvesi iciyirum demir hapida iciyorum kimisinde kabizlik yapiyormus ama bende yapmadi

Ben 12. Haftada bıraktım şuan artk hiç bir ilaç kullanmıyorum ona rağmen kabızlık devam ediyor hormonlardan mı artık bilemedim canım dediğini deneyeceğim

Ben 12. Haftada bıraktım şuan artk hiç bir ilaç kullanmıyorum ona rağmen kabızlık devam ediyor hormonlardan mı artık bilemedim canım dediğini deneyeceğim
Benim doktorum multivitamini doğuma kadar kullanıcaksın dedi. Progestanı da bir on gün daha kullanıcam sonra demir hapı başlayacak ama uzun sürmez inşaallah hiç sevmiyorum ilaç içmeyi.

Benim doktorum multivitamini doğuma kadar kullanıcaksın dedi. Progestanı da bir on gün daha kullanıcam sonra demir hapı başlayacak ama uzun sürmez inşaallah hiç sevmiyorum ilaç içmeyi.
Bende canım günde 1 progestan fitil kullanıyorum ayrıca demir hapı ve multivitamine geçtik bizde 11. Haftadan itibaren

Bende vitamin kullanıyorum canım onu ilaçtan saymadım onun haricinde bir ilaç kullanmıyorum şimdilik daha sonra kan hapı verir mi doktor bilmem bende progestanı bırakalı bir kaç gün oldu

Bende vitamin kullanıyorum canım onu ilaçtan saymadım onun haricinde bir ilaç kullanmıyorum şimdilik daha sonra kan hapı verir mi doktor bilmem bende progestanı bırakalı bir kaç gün oldu
İnşaallah daha ihtiyacın olmaz canım. Ben 10. haftada bırakmıştım ama işte kanama olunca mecbur yine verdi doktor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…