2023 Ekim Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Hiç fikrim yok canım ama ben alışana kadar kusturdu beni tadı çok kötü ya birde dışkının rengini değiştiriyor afedersin simsiyah sakın korkma kullanırken
Bana dediki sabahları aç karnına iç ama kötü olursan kahvaltıdan iki saat sonra iç. Sabah içip sonra uyusam yine kötü yapar mı acaba

Bana dediki sabahları aç karnına iç ama kötü olursan kahvaltıdan iki saat sonra iç. Sabah içip sonra uyusam yine kötü yapar mı acaba
İçiyorum sabah aç karnına çünkü troid ilacıda kullanıyorum ben az suyla içiyorum yarım saat sonra hemen kahvaltımı yapıyorum eğer yarım saati geçerse o zaman kusuyorum miğdemi karıştırıyor

Ben kahvaltidan 1 saat once iciyorum yoksa biseye yaramiyormus ve yaramadigi gibi kilo yapiyormus bence bulanicakmi diye dusunme pisikolojik bulanir bana olan tek yan etkisi bagirsaklarimi calistirmasi ve diskinin siyah olmasi arkadaslarinda dedigi gibi

Kizlar bende uykusuzluklar basladi gece uyaniyorum saatlerce uyayamiyirum sonra bi daliyorum esim ise giderken uyaniyrm daha uyuyamiyrm

Kizlar bende uykusuzluklar basladi gece uyaniyorum saatlerce uyayamiyirum sonra bi daliyorum esim ise giderken uyaniyrm daha uyuyamiyrm
Canım bende de var uykusuzluk özellikle geceleri uyuyamıyorum geç bile yatsam 4 te falan kalkıyorum gündüz azda olsa uyuduğum oluyor bir arkadaşım hormonal değişikliklerden oluyor demişti ama doktora gittiğimde soracağım can sıkıcı bir durum bir bulantiyla birlesince zor oluyor malesef

Canım bende de var uykusuzluk özellikle geceleri uyuyamıyorum geç bile yatsam 4 te falan kalkıyorum gündüz azda olsa uyuduğum oluyor bir arkadaşım hormonal değişikliklerden oluyor demişti ama doktora gittiğimde soracağım can sıkıcı bir durum bir bulantiyla birlesince zor oluyor malesef
Bende gece 3 4 gibi uyanıyorum cok sukurki bende bulanti pek olmuyor hafta 1 2 gun bazen bulaniyir ama bende gaz şişlik hazimsizlik oluyor tuvalate ciktigim halde benim daha kontrolum 18 zinde bende soracagim birde mide yanmam oluyor

Bende gece 3 4 gibi uyanıyorum cok sukurki bende bulanti pek olmuyor hafta 1 2 gun bazen bulaniyir ama bende gaz şişlik hazimsizlik oluyor tuvalate ciktigim halde benim daha kontrolum 18 zinde bende soracagim birde mide yanmam oluyor
Canım mide yanması için ballı ılık süt içmeyi dene iyi gelir. Bir de tahin mideye iyi geliyor diyorlar. Pekmez katmadan bir tatlı kaşığı tahin mesela

Kızlar benim de şu kahverengi leke tam bitti diyorum iki gün bir şey gelmiyor sabah kalkıyorum yine var. Progestana da devam ediyorum aslında niye böyle oluyor anlamıyorum

Kızlar benim de şu kahverengi leke tam bitti diyorum iki gün bir şey gelmiyor sabah kalkıyorum yine var. Progestana da devam ediyorum aslında niye böyle oluyor anlamıyorum
Canım benm arkdşmn 3 aylık sürecinde hep oldu 4. Aydan itibaren hiç olmadı bidaha snnde yanlış hatırlamıyorsam 4. Aya az kaldı

Canım benm arkdşmn 3 aylık sürecinde hep oldu 4. Aydan itibaren hiç olmadı bidaha snnde yanlış hatırlamıyorsam 4. Aya az kaldı
Bir hafta sonra dört ayı doldurmuş oluyorum. İnşaallah kesilir bakalım. Kahverengi olduğu için bir yandan rahatım ama bir yanım da niye hala bitmiyor diyor

Moral olrak çok bozuyor..
Kimisinde adet olunmadığı için gebelik boyunca bile sürüyormus..kahve rengi ise hiç takılmaz Allah'ın izni ile birşey olmaz..

Benimde 15 inde daha var idare edeceğiz mecbur şişlik hazımsızlık olmadı ama mide yanması ve ekşimesi bendede var rennie Duo vermisti doktor kullanmadım sütü denedim bazen iyi geliyor bazen de ne yaparsan olmuyor

Kizlar bugün tekrar kontrole gittim..
Doktor kalp atışını dinletti geçen hafta gelmişsin zaten dedi..hareket yoktu uyuyordu .yan da yatmitti ..boyutunu tam olcemedi..

Geçen hafta gittiğim de adetime göre 4 gün önde idi ..ama.bugun adet tarihi ile uygundu ..aradaki gün 1 hafta içinde kaybolması sıkıntı mı acaba..doktor bu kadar küçükken gelişim geriliği olmaz dedi ama bilmiyorum ..yani gexen haftaya göre bugün 13+5 olması gerekirken 13+1 çıktı

Bir hafta sonra dört ayı doldurmuş oluyorum. İnşaallah kesilir bakalım. Kahverengi olduğu için bir yandan rahatım ama bir yanım da niye hala bitmiyor diyor
Hamilelik suresince kanaması olanda duydum canım hiçbir sıkıntı olmamiş bazı bunyeler farklılık gosteriyor demekki ister istemez can sıkıcı oluyordur inşaallah tez zamanda kesilir seninde

Ben ikinci ayda öyleydim..herkes gebelikte hormanlardan uykudan kalkamazken ben uyuyamıyorum ..toplasam günde 4 saat uyuyordum .ama şimdi düzeldi gece düzgün yatıyorum ..hormonal olabilirmiş zaten ..
Ama hep dua ettim Allah'ım uykulu bir gebelik geçireyim ..uyuyayım diyordum 😊uykuyu almamak çok zor inşallah en kısa zamanda gecer

Hamilelik suresince kanaması olanda duydum canım hiçbir sıkıntı olmamiş bazı bunyeler farklılık gosteriyor demekki ister istemez can sıkıcı oluyordur inşaallah tez zamanda kesilir seninde
Evet canım 9 ay adet görenler oluyormuş. Bu yine çok dert değil hamd olsun. Rabbim beterinden korusun

X