2023 Ekim Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Kızlar benimde hep böyle bi ıslaklık hali var vajinamda korkuyorum enfeksiyon falanmı diye doktora desem doktor alttanmı muayene ediyo nası oluyo ama akıntımda renk yok normalmi acaba bazende kasıklarım ağrıyo bebekten diye düşünüyom ama enfeksiyonmu var ki şüphesi geçmiyo kaşıntı yok yanma yok idrarımı yaparken idrar tahlili kültürü yapıldı 8-9. Haftalarımda bişey çıkmadı yoktur demi ya

Canım bnde bugün şüphe duydun idrarimi yaparken kasık ağrım oluyordu ..hafif akıntım var kokusuz ama idrar rengi koyu idi ..yanma kaşıntı falan hiç yok ..sadece idrarımı halarken hafif kasık ağrısı olduğu doktora söyledin..idrar tahlili yaptı ..sadece değer de hafif yükseklik vardı ..doktorum ilaç kullanmama gerek yok bol su ile geçer dedi..
Senin de eğer yüksek enfeksiyon olsa kaşıntı yanma.olurdu ..
İdrar tahlili yaptırabilirsin için rahat etsin ..sağlık ocakları bile yapıyor

İçimi rahatlattın canım yarın gidebilirsem bir gideyim bakalım sağlık ocağına ister istemez herşeyi sorguluyoruz düşünüyoruz kafaya takıyoruz onlar hep iyi olsun diye benimde temiz çıkmıştı önceki gidebilirsem yarın gideyim bakalım bir teşekkürler canım birde doktor gebeyken alttan bakıyomu enfeksiyon bakmak için

Son düzenleme:
Haayr canım..kalp atışını dinledi ..direk idrar testi istedi ..alttan bakma yok ..
Evet en basit.seylerde bile şüphe ediyoruz malesef..

Biz de bugün 15+0 olduk. Zaman hem çok hızlı hem çok yavaş geçiyor gibi. Sabaha karşı çok değişik bir bacak ağrım oldu. Yaşayan var mı bilmiyorum ama uzatsam uzatamıyorum toplasam toplayamıyorum. Kalktım evin içinde gezindim yattım ayaklarımı yukarı diktim falan yavaş yavaş geçti. Bir de üstüne sağ tarafımda devamlı bir batma var. Doktor normal demişti geçmezse magnezyum veririz demişti ama bakalım

Maşallah canım..
Evet benim oldu ayağım i kaldıracak durumda bile değilim ..uyurken elim yardımı ile çekiyordum yoksa toplayamiyordum bile..
Doktor bacak ağrısı için erken ama devam ederse magnezyum veririm dedi ..
Ama iki gün içinde geçti ..sonra bir kaç gün içinde tekrsr oldu ..o da geçti ..
Genelde gebelik te bacaklara yel giriyormuş herhlde öyle birşey di ..çünkü tek bacak ti ..
Magnezyum olsa.iki bacak olur diye düşünüyorum ..geçmiş olsun canim

Sağol canım. Benim iki bacakta da var. Geçmezse sorarım doktora artık

Magnezyum zamanı gelmiş gerçekten hızlı geçiyor aslında ya ama içinde olunca da yavaş geçiyo gibi hissediyoruz

Maşallah canım ne kadar büyümüşsünüz geçmiş olsun göbek çıkmaya başladımı

Maşallah canımbana zaman yavaş geçiyor gibi daha tam anlayamadım mide bulantısı falan bu haftalarda tamamen kesiliyormu gebeliğin rahat dönemleri başlıyormuş 16.haftadan sonra

Maşallah canım ne kadar büyümüşsünüz geçmiş olsun göbek çıkmaya başladımı
Sağol canım yaa bir göbek var ama iki aydır benimle gibi o göbek. Böyle şişkinlik gibi ben ilaçlara bağladım onu. Yeni oluşan bir şey değil sanki. Ama biraz daha alt kısmın büyüdüğünü hissediyorum

Maşallah canımbana zaman yavaş geçiyor gibi daha tam anlayamadım mide bulantısı falan bu haftalarda tamamen kesiliyormu gebeliğin rahat dönemleri başlıyormuş 16.haftadan sonra
Sağol canım benim bulantım birkaç haftadır iyi. Zaten öyle aşırı bulantı durumum yoktu. Kusturmayan bir bulantıydı. Şimdiler biraz hazımsızlık şişkinlik falan var

Sağlıkla ilerlesin canım benim

Yok yavrum ama instagramda takip ettiğim biri var. Kullanıyordu eşimde alalım bizde dedi ama sanırım o belli bir haftayı geçtikten sonra duyuluyormuş galiba
Evet geneli 16 hafta sonra oluyor ..bazilari da 14 hafta olunca ..zarar açısından bilgin var mı bir zararı yok demi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…