2023 Ekim Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Yaptırma seçeneği var mı ki ya aslında bende yanlış sonuç çok çıktığı için boşuna stres yapıp kötü etki olmasın diye istemiyorum ama devlet zorunlu tutuyo mu acaba
İstege baglı yaptırıyorsunuz yanlış sonuç vermiyor bu arada acıkcası sonuc vermiyor sadece bir tarama testi size olabilir diyor hepsi bu

İstege baglı yaptırıyorsunuz yanlış sonuç vermiyor bu arada acıkcası sonuc vermiyor sadece bir tarama testi size olabilir diyor hepsi bu
Teşhis değil tarama testi olduğunu biliyorum zaten o yüzden anlamsız geliyor. Çok kişiye olabilir diyor stresten bebek kaybetme noktasına geliyorlar ama çocuklar gayet sağlıklı doğuyor. Aldırma niyeti olmayan biri için çok lazım değil gibi

Bu bence yanlış düşünce ikili uclu dörtlü veya detaylı uktrason biri mutlaka yapılmalı detaylı ultrason kesin yapılmalı. Çünkü sadece down sendromu değil yasamsal fonksiyona sahip olmayan bebeklerde bu testlerde belirleniyor. Trizomi 28 varlıgında bebek doğsa bile bir kaç gün yasıyor ee bir sonraki gebelik için bunun taranması genetik acıdan imcelenmesi gerekiyor o yüzden hiç stres yapmadan sakin bir şekilde doktorunuz uygun görürse yaptırın derim. Bende sizin gibiydim yanlıl sonuc 6 ay zehir edemem kendime diye ama sonra dedim ki oldu ki down sendromu cıktı bunu doğumda mı öğrenmek isterim yoksa simdi mi?

Detaylı ultrason haricindekileri yaptırmayı istemiyor ve düşünmüyorum doktor önerisi ile yapılması şartsa duruma göre değerlendiricem

Bende sadece Progestan fitile devam edecekmişim canım sağlıkla bebişlerimize kavuşalım inşallah

Estrofem direk mi kestin canım yoksa azaltarak mı

tesekkurler. bugun 7+3 ama 5. hafatadan beri surekli kanamam oluyor
Benim transferin 7.gununden beri ara ara leke olarak oluyor adet kanaması gibi değil sizinde benim gibidir diye düşünüyorum. Kalp atışını duyduğumuz gün pruloton iğne yaptırdı iki gün sonra bitti lekelenme. Diyeceğim o ki korkmayın sakin olmaya calisin bu forumda da çok okudum bizim gibi olan çok kadın var

Detaylı ultrason haricindekileri yaptırmayı istemiyor ve düşünmüyorum doktor önerisi ile yapılması şartsa duruma göre değerlendiricem
Bende kesinlikle böyle düşünüyorum 20-22.hafta civarı ayrintili ultrason yaptıracağım sadece o zamanlari görürsek sagliklica insallah ...diğerleri içinde kesinlikle bir mecburiyet yok doktor zamanı gelince soruyor istemezsen saygı gösteriyorlar

Tüp bebek annelerinin çoğu böyle düşünüyor canım çok zorlu yollardan geçtik bi de burun kemiği ense ölçümü bunlar zaten tamam ben o kan tahlili ne anne yaşının bile risk olarak dahil edilip strese girilmesine karşıyım fetal DNA ya karşı değilim mesela o net olarak bi veri. Ama maddi olarak çok zorlar hele ocaktan sonra ne olur fiyatlar düşünemiyorum beni aşıyo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…