2023 Ekim Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Genetik tarama neden eşinizde ve sizde taşıyıcı olduğunuz bir rahatsızlık var mı veya ailelerde
Merhaba hayır ailede bilinen hiçbir hastalık yoktur ama iki düşük yaşadım ondan galiba yapmak istiyor. Genetik taramanın ne kadar zararlı olduğunu daha araştırmadım. ilk başta aralık ayında PRP ve eksoson terapisi yapalım dedi. Ama ben sadece PRP yaparım çünkü fiyatlar çok uçuk

Merhaba çok teşekkür yorum için. Bana da biraz fazla geldi. Ben İstanbul’da iyi bir doktor arıyorum. Senin doktorun İstanbul’da mı? Ödediğin fiyatlar iyi.
istanbulda, İstinye üniversite hastanesi Liv hospital Ziya Kalem beyi öneririm , en azından bir görüşmeye gidin çok pozitif birisi kişiye özel ilaç tedavisiyle sizide mutlu bir sonuca ulaştıracağına inanıyorum.

Evet ben embriyolğuma genetik tarama yapıyormusunuz dediğimde bana bu benim sordğum soruları sormuştuda ondan sordum bende canım

Kızlar sabah lekelenme oldu 3mm kanama alanı varmış kese dışında ilaçlarını kullan kendisi kaybolur dedi doktor. Kıpırdamadan yat dedi çok endişeliyim

Ozmn düşüklerinden dolayı demek ki istediler anladım canım evet fiyatlar baya yüksekmiş ya

çok teşekkür ediyorum

alışveriş sitelerine bakıyorum daracık elbiseler ince bacaklı ince kollu kızlara hitap ediyor hep biz etine dolgunlar napcaz

Antibiyotik zararlı olsaydı doktor vermezdi. Ama enfeksiyon düşüğe sebep olabilir. Doktorunu dinle bence canım.
Kızlar sabah lekelenme oldu 3mm kanama alanı varmış kese dışında ilaçlarını kullan kendisi kaybolur dedi doktor. Kıpırdamadan yat dedi çok endişeliyim
Benim de bu sabah kanama geldi yine. Allahım tam geçti derken tekrar başlıyor 2-3 küçük yuvarlak kadar geldi peçeteye de geldi ama devam ediyor mu bilmiyorum ben de yattım kalkmadım artık. Ağrım da bi gelip bi gidiyor inşallah artmaz

Kurabiyem şu günleri bi atlatsak Allahın izniyle bi nefes alıcaz Ben de yatıyorum kıpırdamıycam hiç. Geçen gün sıvı kaybından serum vermişlerdi bugün kendi doktoruma göründüm acildekilere beni yatırmadıkları için kızdı muhtemelen onunla alakalı oldu bu olay bol bol şu iç

Rabbim bebeğini korusun insalah..
Artık lekelenmelere alissakda korkuyoruz malesef ..
Benim doğum doktorum bana önce dsuk tehlike var demişti diğer lekede normal sulandirici kullanıyorsun dedi..

Tüp bebek doktorum da normal böyle şeyler herkeste oluyor dedi..
Benimde kaafam karıştı ..ama yoğun ve sürekli gelmediği sürece inşallah birşey olmaz diyorum
Sende iyice dinlen ..

Kaç haftaliksin şimdi..
Rabbim bebeğini korusun
İnşallah birşey olmaz az olduğu sürece sıkıntı yapma canım

İnşallah canım bana da düşük tehlikesi dediler iyi dinlenmemiz için başta belki biraz daha sert söylüyo olabilirler kendisi kaybolur dedi inşallah bi daha gelmez leke de kanama da hiçbirimizin olmasın amin

Kızlar ya ağzımda acı tat var asla geçmiyor berbat bir durum ne yesem asla geçmiyor yemeklerin bile tadı kötü geliyor bu yüzden Buda mı hormonlardan benim gibi olan var mı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…