2023 Ekim Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Kızlar az önce tuvalette peçeteye kırmızı şekilde kan geldi tabii ki korktum ama yoğun değil yani neyse progestan fitilimi attım hemen ister istemez fitil atınca parmağıma da geldi tabii ki şu an çok korkuyorum geçen sefer gece uykumdan uyandığımda görmüştüm ama çok büyük bir alanda değildi şimdi fitili attıktan sonra yarım saat geçti gittim lavobaya tekrardan sildigimmde açık pembe geliyor bir sorun yoktur inşallah böyle yaşayan var mı bu haftalarda 7+4haftalığım😞 bu arada ağrım yok sadece bu şekilde oldu

Kızlar az önce tuvalette peçeteye kırmızı şekilde kan geldi tabii ki korktum ama yoğun değil yani neyse progestan fitilimi attım hemen ister istemez fitil atınca parmağıma da geldi tabii ki şu an çok korkuyorum geçen sefer gece uykumdan uyandığımda görmüştüm ama çok büyük bir alanda değildi şimdi fitili attıktan sonra yarım saat geçti gittim lavobaya tekrardan sildigimmde açık pembe geliyor bir sorun yoktur inşallah böyle yaşayan var mı bu haftalarda 7+4haftalığım😞 bu arada ağrım yok sadece bu şekilde oldu
Canım merak etme bnde geçen doktora.sordum arada böyle leke geliyor dedim hatta geçen geldiğin çok korktum ..kontrole gittiğimde de doktorum leke olur dedi kan sulandırıcı ictigin için dedi..leke olduğu gün kan sulandırıcı içme ve bir tane proluton vur dedi ..
Senin düşük onleciyi iğne var mı ..

Pro
Progestan gerçekten karın şişliği yapıyor ben normal giyinemedim karın hassasiyeti oldu rahat edemedim hamile iç giyim ve pantolon tarzı şeyler giyiyorum daha çok küçük bebisimiz ama başladık😅 hamile reyonlarina bakabilirsin LCW de var çok rahat hamile taytlarida var evde falan iyi oluyor

Ohhh be rahatladım bu nasıl göbek karın 7 haftada diyip durdum hiç bir giysim olmuyor neredeyse Ah o progestan
LCW ye bakayım yarın instagram butiği falan da vardır aslında bilen çıkarsa
İş yerinde ne gitcem sıkıntısı

Ohhh be rahatladım bu nasıl göbek karın 7 haftada diyip durdum hiç bir giysim olmuyor neredeyse Ah o progestan
Bnde bir kilo almışım ama.gobek yok..hatta geçen leke gelince hazır göbeğimde gitti ..korktum 😊

Şuan ben de aynı sıkıntıyı yaşıyorum sadece göbekte bir şişkinlik var transferden beri. Beli lastikli pantolonlar aldım iş için jimmy key mağazasından

Canım merak etme bnde geçen doktora.sordum arada böyle leke geliyor dedim hatta geçen geldiğin çok korktum ..kontrole gittiğimde de doktorum leke olur dedi kan sulandırıcı ictigin için dedi..leke olduğu gün kan sulandırıcı içme ve bir tane proluton vur dedi ..
Senin düşük onleciyi iğne var mı ..
O ne oluyor canım ben progestan fitil estroferm progestan ampül ve oksapar kullanıyorum sadece

Progeston ampul de düşük önleyici olarak geçiyor sanır ..ben genelde hafta da bir tane proluton Depot vuruyorum ..progeston ampul yaptirmiyorum ..
Ben hergün kalçadan progestan ampul vuruluyom canım şimdi gittim geldim lavaboya yok gelen bişey fitilide attım yine bişey gelmedi canım korkulcak bişey yoktur demi ya devamı gelmedi çünkü

Merhaba, benim surekli kanamam oluyor. Doktor rahimde kanama alani oldugunu soyledi, biraz devam edebilirmis. Kasiklarda agri yoksa ve kanama bir kac gun icinde duuryorsa bence endise etmene gerek yok, ben surekli acile gidiyordum ama artik alistim. Bebegin kalp atislairni iki defa dinledim kanamalardan sonra.

Merhaba, benim surekli kanamam oluyor. Doktor rahimde kanama alani oldugunu soyledi, biraz devam edebilirmis. Kasiklarda agri yoksa ve kanama bir kac gun icinde duuryorsa bence endise etmene gerek yok, ben surekli acile gidiyordum ama artik alistim. Bebegin kalp atislairni iki defa dinledim kanamalardan sonra.
Geçmiş olsun çok şükür bebeğiniz iyiymiş benimde devamk gelmedi şükür Allahıma inşallah bişey yoktur bende cumartesi günü gideceğim

Decavit kullniyorum ..

Orzax kullanıyorum ben de doktora sormayı unuttum Google sordum 12. Haftadan sonra kullanılmalı diyor

Geçmiş olsun kaç haftalık sınız

Merhabalar, ben yurtdışından katılıyorum. Hafta sonu Dr Bülent Tıraş ile tanıştım muayene etti. Ultrasonda Fazla yumurta göremedi ama AMH gayet iyi çıkmıştı 2 hafta önce.
Banada Prp+ekso tavsiye etti 4.200 EUR bir rakam verdi asistan. Bu normalmi?? Bilen varmı?
Adamına göre fiyat belirleme sanki.
Ayrıca Genetik testi ve Mikrochip tavsiye ediyor. Ben sadece prp yaparım diye düşünüyorum. Onada 1.250 EUR istiyorlar Maslakta.. Bana tedavi ve fiyat konusunda yardımcı olabilir misiniz? Çok teşekkür ediyorum ve hepinize sağlıklı hayırlı bebişler diliyorum

X