2023 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimizin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    254
Kız bebiş cinsiyeti ne

Kızlar günaydın, park beşikte yatiranlar hala üst kademedemisiniz? Sandi el ayak ufak ufak çıkacak gibi korkmaya başladım.. sizde nasıl durumlar

Amin canım eğer istiyorsan geciktirme gücümüz kuvvetimiz yerindeyken büyütüverelim
Kız bebiş cinsiyeti ne
Erkek bitanem rüyamda görmüştüm bunu da aynı kızım gibi, doğru çıktı
Kızlar günaydın, park beşikte yatiranlar hala üst kademedemisiniz? Sandi el ayak ufak ufak çıkacak gibi korkmaya başladım.. sizde nasıl durumlar
Biz bayaadır en aşağı indirdik ya kızım sağolsun fırt fırt kedi gibi kol bacak çıkarıyodu dışarı

Ya maşallah sağlıkla kavuşun

Gece kucağa alırken koyarken zor oluyor mu

Ya o kadar zor uyuyor ki yatağa koyunca kalkiyor o yüzden alt kademe de hiç koyamam gibi ama yapmak lazım
Nelere alışmadık bee buna da alışılıyo. Benimki dokuz kilo oldu, bi tane de karnımda 250 gram var idare ediyoz doğumdan sonra detaylı bi masaj egzersiz terapisine başlamam lazım artık yoksa bu bel iflah olmaz

Kızlar bebeklerinz nasıl sürünme belirtisi var mı
Emekliyor sürünürken odadan çıkmayı akıl edememişti, şimdi emekleyerek her yere gidiyor balkona çıkmaya çalışıyor banyoya girmek istiyor. Koltuklara, zigonlara tutunup ayağa kalkıyor ne acelesi varsa sürekli peşindeyim, allah hepimize güç kuvvet versin
Kefir tattırıcam. Önerdiğiniz bir marka var mı?
Ben kendi yaptığım kefiri veriyorum, maya bulup kendin yapabilirsin, marketlerde de var maya. Yoksa herhangi bir sade kefir de iş görür bence
Ya o kadar zor uyuyor ki yatağa koyunca kalkiyor o yüzden alt kademe de hiç koyamam gibi ama yapmak lazım
Benimki beşiğini hiç sevmedi hep yanımızda yattı, öğlenleri de bizim yataktaydı ama hareketlenince yer yatağına geçtik ara kademede koyarken yüzü buruşuyordu alta koyana kadar iyice uyanır benimki
Nelere alışmadık bee buna da alışılıyo. Benimki dokuz kilo oldu, bi tane de karnımda 250 gram var idare ediyoz doğumdan sonra detaylı bi masaj egzersiz terapisine başlamam lazım artık yoksa bu bel iflah olmaz
Allah kolaylık versin canım ya destekçilerin olması çok güzel
Kizlar ben ise başladım ya. Bebeğim dun öğlen esimin kolunu emerek uyumuş, çok icime battı ya..
Onun daha iyi bir geleceği olsun diye çalışıyorsun öyle düşün tam gün mü çalışıyorsun?

Merhaba canım, ben park yatakta alt kata geçtim. Kızım henüz kalkamıyor ama oğlum çok hareketli ve tutunup dikleniyor. O yüzden alt kata indik, sallanma ayağı ile sallıyorum bizimkiler sallanmadan yatmıyor. Çok az görebiliyorum, malum ikiz bebek ve çalışıyorum da evden.

Ay ben yere koyuyorum öğretmeye çalışıyorum hemen ağlıyor delirmeme ramak kaldı. 1 ay sonra köye gideceğim orada daha zorlanır diye düşünüyorum

Kızlar bebeklerinz nasıl sürünme belirtisi var mı
Emeklemeye başladı geçen haftadan beri evde hepimize hatim indirtiyo sabah akşam
Kizlar ben ise başladım ya. Bebeğim dun öğlen esimin kolunu emerek uyumuş, çok icime battı ya..
ah canım… sen çok güçlü bir annesin. Bebeğinin ailenin geleceği için en iyisi neyse onu yapıyorsun. İçinin kıyılmasını üzüntünü yüreğimde hissettim. Emin ol çalışan annelerin bebekleri çok daha sağlam psikolojiye sahip oluyor. Annenin bebek dışında bir hayatı ve amacı olması bir çocuk için harika bir şey. Ona çok iyi bir örnek olacaksın. Beraber geçirdiğiniz vakitler çok değerli olacak ikiniz için de. Ben tekrar hamile kalmasaydım ben de bu ara başlardım çalışmaya açıkçası.
Oy maşallah ne kadar heyecanlı yaa 250 gr minnaammm hamileliği özledim desem
Bebişsiz hamilelikle bebişli hamilelik bayaa farklıymış ya onu anladım. Bebiş yokken her gün evham yapmak ve saçma sapan hastalıkları google’lamak için bi sürü vaktim oluyodu. Daha ikinci trimesterde bütün genetik hastalıklara hakimdim şimdi 18 haftalık oldu, arada tekme atınca hah ordaymış diyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…