2023 Aralık Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Bende normal gebelik testide al bnm 7. Gün silik çıktı 9. Gün koyulasmaya başladı 10. Gün baya koyuydu kan verdm 171 çıktı . Var gibi duruyor ama ovulasyon ya bilmiyorum onu

Bence hiç üzülme bundan önce 5 kez transfer oldum hep bir belirtim vardı bundada hiç belirtim yoktu . Olmadı diye evde test bile yapmadım ama çok şükür pozitif takip edilecek . Ama var yani
Allahim şükürler olsun Gerçekten mi o kadar belirti arıyorum ki bugün çok minik minik sol tarafım da dokunmalar var gibi tabi ben belirti arıyorum diye hissediyor da olabilirim çok teşekkür ederim içim ferahlıyor

Hanımlar merhaba transferimin 7.günü tek embriyo transferi oldu. Sabah test yaptım çok silik çift çizgi oldu öğleden beride ara ara koyu kahve lekelenmem oluyor belimde çok ağırıyo biraz tedirginim sorun olurmu
Hayırlı günler canım inşallah lekelenmen durmuştur bnimde aynı senin gibi olmuştu Kasım ayında 9. Gün beta 15 ti ama ondan önce hep lekelenmem vardı kimyasal yaşamıştım insllah senin sağlıklı ilerler

Kızlarrrrr ilişki
öncelikle hayırlı olsun güzel sonuçlar alırsın inşallah. Yarın resmi tatil ya ondandır.

Doğal siklusta estrofem vermiyorlar canım . 3 kez doğal oluşum faklı klinikler doğal siklusa estrofem verilmedi . Zaten normal ilaç kullananlarda bunları kullanıyor .
Bahçeci Berfu hocaya gittim canım bu benim 3. Denemem daha önceki ilaçlarla idi transfer öncesi uzun süre kullandım estrofemi şimdi gonal f ile yumurtamı büyüttü (günlük 50 ml) sonra ovitrelle ile çatlattı 1 hafa sonra transfer yaptı transfere 3 gün kala verdi estrofemi de şuanda transfer sonrası da kullandırıyor her doktorun şekli farklı ama bana söylediği doğal siklus dedi ben daha önce yeniden gonal kullanmadım transfer için hocam dediğimde

Kızlar birşey soracağım bu konu hakkında bilgisi olanlar yazarsa sevinirim şimdi hepimiz transfer sonrası adımları heyecanla bekliyoruz önce beta değeri sonra artışlar nasıl olacak ve sonra kese ne zaman göreceğiz ve kese görüncede kalp atışı olacak mı diye forumlarda bol bol yazı okuyoruz benim merak ettiğim şey tüp bebekde 5.güne giden embriyolarda kalp atışını duymayanların olasılığı ne acaba ? Yani daha çok kese görmeyen ya da kese görüp kalp atışı duymayıp kürtaj olmak zorunda olanlar hangi gruplar daha çok ? Şuan bu forumda olup daha önce yaşayan veya etrafında olanlar varsa yazabilir mi ? Bi istatistik yapalım

Aynı düşüncedeyim bakalm arkadaşlar ne yazacak

Yaa çok sevindim adınıza umarım sağlıkla katlanır 3. Gün embriyosuna göre gayet iyi
Teşekkür ederim çok muallakta kaldık ama olsun
Yaaaa geç tutunmuş hem 3. Gün hayırlıolsun artarak devam etsin. Bak yine benden önce öğrendin benimde kan sonucu çıkmış aama e nabıza girmiyorlar çalışıyorum gidip alamıyorum da
evet senden önce öğrenmiş oldum yine de ben eve yakın yerde verdim kanı çıkınca hemen aldık heyecandan ölecektim ama yaa
Acil doktoru varda diyemem yokda diyemem Salı tekrar gelin dedi bakalım nolacak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…