2023 Aralık Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Günaydın kızlar kan vermeye geldim ben 🤔🤭🙏🐣
Hadi bakalım hayırlısı olsun inşallah
8.günüm dün başladı hemen hastaneye gittim doktorumla görüştüm beta istedi değerim 9.16 çıktı. Yerleşme kanaması dedi bi iğne vurdular ama hala devam ediyor
Tek embriyo mu.konulmustu canım sana 3.gun.embriyosu mu 5.gun mu yoksa

Hanımlar günaydın. Ben bugün itibariyle ilaç eklemelerine başladım. Fitil tetradox decatrol ve prolutex dex iğnesi eklendi. Prolutex ya da progestan dex alın dediler. Ben de prolutex dex aldım. Bu sorun olur mu. Sanırım ikisi de birbirinin aynısı. İğneye yabancı değilim ama bu sefer yaptıktan sonra yanma oldu hala da devam ediyor. Çok ufak bir damla deriden çıktı bu sorun olur mu ? Olmaması için ne yapmam lazım tecrübeli arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim 😊

Hanımlar günaydın. Ben bugün itibariyle ilaç eklemelerine başladım. Fitil tetradox decatrol ve prolutex dex iğnesi eklendi. Prolutex ya da progestan dex alın dediler. Ben de prolutex dex aldım. Bu sorun olur mu. Sanırım ikisi de birbirinin aynısı. İğneye yabancı değilim ama bu sefer yaptıktan sonra yanma oldu hala da devam ediyor. Çok ufak bir damla deriden çıktı bu sorun olur mu ? Olmaması için ne yapmam lazım tecrübeli arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim 😊
Deriden geri çıkmaması için göbeği sıkıp iğneyi yaptıktan sonra sıktığınız yeri yavaş yavaş bırakıp iğneyi öyle çıkarın

Kızlar ben 9 gün pozitif aldım ama değerim biraz düşüktü . Haftaya cuma tekrar kan vericem bende özellikle 7 ci gün akşam başlayıp 8 gün bıçaksaplanması başladı . Bugün 11 ci günüm az önce uykudan uyandırdı . Uyurken sancıdan uyandım yaşayan varmı böyle şiddetli sancılar . Bıçak kesiği gibi mi desem tuaf ama uykudan uyandım kısa sürüyor fakat acıyor .

Canım benim transfer günü hariç 5.günüme girmiş bulunmaktayım 🥰 benim hiç belirtim yok çok üzülüyorum Allahim hayırla pozitif sonuç almamı nasip eder🤲🏻 bir şey soracağım sizlere belirtim yok dediniz ya transferden sonra da belirtiniz var miydi acaba💓
Bence hiç üzülme bundan önce 5 kez transfer oldum hep bir belirtim vardı bundada hiç belirtim yoktu . Olmadı diye evde test bile yapmadım ama çok şükür pozitif takip edilecek . Ama var yani

Kızlar ben 9 gün pozitif aldım ama değerim biraz düşüktü . Haftaya cuma tekrar kan vericem bende özellikle 7 ci gün akşam başlayıp 8 gün bıçaksaplanması başladı . Bugün 11 ci günüm az önce uykudan uyandırdı . Uyurken sancıdan uyandım yaşayan varmı böyle şiddetli sancılar . Bıçak kesiği gibi mi desem tuaf ama uykudan uyandım kısa sürüyor fakat acıyor .
Benim 15.günüm bende hala ara ara oluyor 10. Güne kadar kasıklarım hep ağrıdı dün mesela gece bi girdi 2 dk sürdü bitti bir daha olmadı yani hala olıyor ara sıra bende sebebini bilmiyorum

Değerin kaçtı canım

Kızlar kanaması olanlar belki beni anlar kanamam durdu kahverengi lekelenme şeklindeydi ama şimdi de çok afedersiniz ama peçeteye çok koyu sarı lekeler geliyor yaşayan var mı ?

Kızlar ben aranızdan eleniyorum, sabah evde kaset tipi test yaptım negatif çıktı. Her ihtimale karşı kan da vereceğim gün içinde ama hiç ümidim yok belirtim falan da yoktu zaten. Testi pozitif olanları kutluyorum, sağlıkla kucağınıza alın. İnşallah bana da nasip olur dua edin lütfen.

Hanımlar benim gibi dogal transfer olanlar transfer sonrası hangi ilaçları kullandınız?
Merhaba ben doğal transfer oldum şuan kullandığım ilaçlar oksapar gunde 1 kere progestân iğnesi ve fitilini haftada 2 kere corasprin bide sabah akşam duohastan bide polıversin vitamin

Kızlar ben aranızdan eleniyorum, sabah evde kaset tipi test yaptım negatif çıktı. Her ihtimale karşı kan da vereceğim gün içinde ama hiç ümidim yok belirtim falan da yoktu zaten. Testi pozitif olanları kutluyorum, sağlıkla kucağınıza alın. İnşallah bana da nasip olur dua edin lütfen.

X