2023 Aralık Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

İlk denemem olumsuz değildi aslında ben enfeksiyon kaptım sanırım 5. Günü transferin aşırı kusma öğürerek acillik oldum kanda pozitifi gördüm 31 ile ama o günden sonra düştü. Şimdi ikinci sonucum pozitif. İnşallah sizin de ikinci denemeniz olumlu olur korkmayın
Benimde kusmam oldu bugun acile ve kadin dogum klinigine gonderdiler alttan muayene ve ultrason istediler bisey goremediler cok oynadilar serum takip gonderdiler bisey de demediler sizce varmidir bebegim benimlemidir

Benimde kusmam oldu bugun acile ve kadin dogum klinigine gonderdiler alttan muayene ve ultrason istediler bisey goremediler cok oynadilar serum takip gonderdiler bisey de demediler sizce varmidir bebegim benimlemidir
Canım bişe diyemiyorum ama inşallah seninledir üzülme

Ayy maşallah rabbim d3vamini getirsin belirtilerinin nelerdi
İlk 4-5 gün hiç belirtim olmadı kesin tutmadı dedim sonra kasıklarımda şişlik ve batma lar başladı. Bugün 11. Günüm özellikle iki gündür adet olacak gibi ağrım vardı ama kesin tutmadı adet olcam dedim o kadar ağrı. Bel ağrım ve bacaklarımda da ağrılar başladı onu da sürekli uzanıyorum diye oluyor zannediyordum 🤭🤭 birde bilmiyorum belirti mi ani üşüme ve ani sıcak basmaları yaşadım sık sık 🐣❤️

Merhaba herkese, pozitif sonuç alan herkesin sağlıkla bebeğini kucağına almasını diliyorum. Ben de 18 Aralık’ta dondurulmuş 5. gün embriyo transferi oldum. 29 Aralık test gününden bir gün önce bir kaç damla açık pembe renk peçeteye silince gelen lekelenme oldu. Ve o sürede de ağrım oldu. Cuma testimi verdim 181 çıktı. Cuma, cumartesi yine az şekilde daha çok kahverengi lekelenmelerim oldu. Regl kanaması gibi ya da aktif denebilecek bir kanama olmadı ki pembe/kırmızı da en fazla 4/5 damla olmuştur..Bugün maalesef testim 170 çıktı.. Yani buradan sonra bir yükselme olmayacaktır sanırım, en zoru da ilaçları bırakmadan iki gün sonra test verip beklemek.. Tam tutunmuşken böyle olması da çok zormuş.. Sadece belki aynı süreçleri yaşayanlar vardır diye paylaşmak istedim..

Herkese bol şans diliyorum

X