2023 Aralık Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Kaçıncı gununuz niye, hemen moral bozmayın kan veri inşallah pozitifi görürsünüz

Kaçıncı gununuz niye, hemen moral bozmayın kan veri inşallah pozitifi görürsünüz
10. günüm, bence olsa çıkardı artık. Test vermeye gitmedim. Günlerdir kahve içmemiştim şimdi evde kendime büyük bir kahve yaptım sonra da kan vermeye gideceğim. Sonucumu yine de paylaşırım sizinle.

Benim 15.günüm bende hala ara ara oluyor 10. Güne kadar kasıklarım hep ağrıdı dün mesela gece bi girdi 2 dk sürdü bitti bir daha olmadı yani hala olıyor ara sıra bende sebebini bilmiyorum
Allah allah eşimde korkuyor ben yerleşmeye yoruyorum iyice ama bilemiyorum benim kasıktan değil . Kasıkla karın ası giriyordu bugün rahimden girdi sabah uyandım 20/30 saniye felan sürüyor

Doğal siklus ben de transfer oldum transfer sonrası progrstan fitil estrofem ve prolutex 25 iğne ve folik asit sen ne kullanıyorsun
Doğal siklusta estrofem vermiyorlar canım . 3 kez doğal oluşum faklı klinikler doğal siklusa estrofem verilmedi . Zaten normal ilaç kullananlarda bunları kullanıyor .

10. günüm, bence olsa çıkardı artık. Test vermeye gitmedim. Günlerdir kahve içmemiştim şimdi evde kendime büyük bir kahve yaptım sonra da kan vermeye gideceğim. Sonucumu yine de paylaşırım sizinle.
Kaset testlere güvenme benim negatif çıktı gidip kan verdim pozitif sonucunu aldım belki senin de öyle olur

Kızlar salı günü Allah ın izniyle transferim olacak. Bugün laboratuvarda embriyoların 3. Günüydü. 12 yumurtam toplandı, 10 tanesi işleme alındı 1. Günde 9 tane, 2. Günde yani dün 6 tane kaldı. Bugün hala 6 tanesi devam ediyormuş ama biri durmak üzere salı günü transfere gelin dediler. 5 tanesinin kalitesi iyi denildi. Sizce 5. Güne gider mi embriyolar? Aynı durumu yaşayan var mı? Bir de yarın aranmayacaksınız dediler neden aramıyorlar bilen var mı sormayı unuttum

26 Aralık 3. Gün embriyosu 2 embriyo transfer edildi

Kızlar bugün transferimin 8. günü elimde ovulasyon testi var bir gün önce yaptım t çizgisi hiç yoktu diyebilirim bugün de iki çizgi aynı gebelik testi de var elimde ama açıkçası korkuyorum yapmaya
Sizce gebelik varmıdır

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…