2023 Aralık Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

21 aralık transfer tarihin Di mi belki yükselir daha 3 gün var şans yok mu
Evet 21 Aralık'ta canım pazartesi günü tekrar kan vereceğim ama sonucun değişeceğini hiç sanmiyorum 15-20 bile çıksa umut olurdu yine de gününde tekrar vereceğim hiç soru işareti kalmasın diye

Benimde 12 Aralık transferim ancak Salı kese görmeye gideceğim cuma günü değerim 1025 geldi bende senin gibiyim ilk başlar daha çok belirtim vardı ara ara kasık ağrısı oluyor siz kaç değerle kese görmeye gittiniz betalarını nasıl seyretti

Zamanında yapılan kan testi net sonuç verir . Benim 5. Gün 5aa idi embriyomun birbtanesi ondan çok umutluydum ve 9. Günüm buugn kanda negatif cikti
Çok üzgünüm Rabbim tez zamanda kolaylıkla nasip etsin Veren de O vermeyen de O peki belirti yaşamışmiydiniz hiç

8.gun 58, 11.gun 73, 12.gun 96, 14.gun 256 aynı lab. olup düzene girdi kesede görüldü kalp atışı içinde 3 gün sonra gideceğim merak etmeyin arada dalgalanma olabiliyor
Bende kese için gideceğim de siz betanız kaçken gittiniz ve vajinal mi baktırdınız keseye

Çok üzgünüm Rabbim tez zamanda kolaylıkla nasip etsin Veren de O vermeyen de O peki belirti yaşamışmiydiniz hiç
Amin canım isteyen herkese nasip olsun 7 sene oldu bir meleğim var yasayan hiç çocuğum yok. Nasip ne diyeyim elimden geleni yaptım ben. Tutmuyorsa vardır bir hikmeti . Bel ağrım vardı onun dışında belirti diyebileceğim birşey yoktu canım.

Benim dün biraz hafifi belim agridi bugünde böyle çok hafif varla yok arası ağrılarım var inşallah yerleşiyor ondandır ne zmn test yapmayı dusunuyorsunuz

Kızlar selam son adet tarihime göre bugün 6+5 olmam gerekiyor ilaçlarımı yazdırmak için tüp bebek doktorum haricinde başka bir doktora gittik kese 19.6 mm içinde yolk sac göründü fakat embriyoyu çok göremedik doktorda çok güven vermedi açıkçası karından ultrasonla baktık şuan bebeğin görünmemesi normal mi sizce birde keseye göre 5+6 görünüyormuş

Allah yardımcım olsun canım çok şükür çocuğun varmış rabbim onu sana bağışlasın inşallah hayırlı bir zamanda tekrardan nasip etsin. Rabbim geciktiriyorsa güzelleştiriyordur

Keseye göre günü belirliyormuş doktorlar zaten. Benimde uygulamaya göre 5+3 ama salı günü belli olacak kaç haftalık olduğum. Çok küçük olduğu için görünmemesi çok normal değil mi ya

Benimde kasıklarımda batmalar ağrılar oluyor birde gaz sorunum var onun dışında birşeyim yok sanırım

Allah yardımcım olsun canım çok şükür çocuğun varmış rabbim onu sana bağışlasın inşallah hayırlı bir zamanda tekrardan nasip etsin. Rabbim geciktiriyorsa güzelleştiriyordur
Allah razı olsun canım. Benim meleğim cennetin en güzel köşesinde. Birgün kavusacagim ona kesinlikle Rabbim geciktiriyorsa guzellestiriyordur. Sağol canım. Allah'ım sana da sağlıkla sihhatle evladına kavuşmayı nasip etsin. Hepinize inşaallah gönlünuzün muradını nasip etsin

Keseye göre günü belirliyormuş doktorlar zaten. Benimde uygulamaya göre 5+3 ama salı günü belli olacak kaç haftalık olduğum. Çok küçük olduğu için görünmemesi çok normal değil mi ya

Öyle aslında ama bir boş gebelik geçirdiğim için çok korkuyorum embriyoyu ve kalp atışını duymadan içim rahatlamayacak:(

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…