2023 Aralık Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Kızlar selam sizleri takip ederek bende bisiyler öğrenmeye çalışıyorum. ben de bugün opu oldum adetin 2. Günü gittiğimde yumurtam büyümüş tü 3 gün iğne kullandım sadece. Bugün adetimin 7. Günü doktor çok erken geliştiği için boş çıkabilir dedi uzdu biraz. Eğer boş çıkmaz da embriyo gelisirse Bi daha ki adeti takiben transfer olacağım. Yaşımdan ve çikolata kistimden dolayı sadece bir tane yumurtam oluyor. Geçen ay 16 gün iğne kullanarak opu oldum 1 tane dondurulmuş 3. Gün embriyom var doktor ikisininde transfer edeceğim dedi

Merhaba kızlar.gebe kalıyorsun sevinemeden bthcg artışının stresine giriyorsun gerçekten bu süreç beni mental olarak o kadar yorduki.
10.gün 204
12.gün 285
14.gün 573
16.gün 852 betahcg değerlerim bir türlü düzenli artış göstermiyor😔dr salı gün gel bakalım dedi ama korkuyorum.yolunda gitmeyen birşeyler var gibi.ben yarın yine vericem bi bakıcam artışına
Bende mental olarak çok zorlanıyorum beta artış rakamları tuzu biberi oldu canını sıkma ben kendime böyle teselli veriyorum alacak nefesi varsa kaderinde dünyaya gelmek varsa Allahım onu zaten verecek bize ve dünyaya. Hayırlı sonuçlar alırız inşaallah

Hiç üzülme ben o kadar iyiyim ki
Hiç transfer olmuş gibi bir halim bile yok
Bu sabaha kadar acaba içeri birşey koymadılar mı diye bile düşündüğüm oldu 😄😄😄
Ay canım inşallah cunku az da olsa belirti arıyorum yok daha erken diyorum kendimce inşAllah kan testinde değerinde çok güzel çıkar 🙏 darısı bizlerin başına sağlıcakla 🤲🏻💓

Merhaba b3nde 25inde transfer oldum nasıl gidiyor belirtiniz varmi
Merhaba 2.ci ve 3.cü gün kasık ve bel ağrısı yaşadım. Ara ara kasığımda batmalar oldu. Bir de vücut ısım çok arttı o kadar. Şimdilik ne ağrım ne batmalar var. Herkes de belirti olmuyor muş. Ben ilaçlara da bağladım. Sizin durumunuz nasıl?

merhaba kızlar bende dayanamadım. Bugün 7. Günüm idrar testi yaptım. iki çizgi görüyorum ben ama
61CCF978-7F62-4C56-930C-855568A3E937.jpeg

Merhaba b3nde 25inde transfer oldum nasıl gidiyor belirtiniz varmi
Bir sıkıntım yok. 2.cive 3.cü günü kasık ve belmağrılarım oldu,sonra ara ara kasık batmalarım vardı şimdi yok. Bir de vücut ısım aşırı yükseldi. Şimdi iyiyim bir belirti yok. Ben ilaçlara bağlıyorum. Bir var diyorum bir yok😊

Amin inşallah. Belirti varmı sizde
Bir sıkıntım yok. 2.cive 3.cü günü kasık ve belmağrılarım oldu,sonra ara ara kasık batmalarım vardı şimdi yok. Bir de vücut ısım aşırı yükseldi. Şimdi iyiyim bir belirti yok. Ben ilaçlara bağlıyorum. Bir var diyorum bir yok😊
Siz nasılsınız? Nasıl gidiyor?

Kızlar herkese merhaba. İnşallah herkes hayırlısıyla hayırlı bir evlada kavuşur. Ben aralık ayı transfer olacaklar diye bir başlık göremediğim için açtım burayı. Aralık ayında transfer olacakları bekliyorum 🌸

ANNE ADAYI :anneadayı:
TRANSFER TARİHİ​
EMBRİYO​
DURUM​
@Mystery30614 KASIM:anneadayı:
@whiterabbit23 ARALIK🙏
@nazlidrc4-5 ARALIK:anneadayı:
@Umut96926 ARALIK:KK43:
@ilaybelis7 ARALIK2 Embriyo:anneadayı:
@ShErlok925 OCAK2 Embriyo🙏
@Maviyasemin1 ARALIK:anneadayı:
@pinar783413 ARALIK🙏
@Esra20155 ARALIK:anneadayı:
@fsrgnr20 ARALIK2 Embriyo🙏
@zxcjkl5 ARALIK:anneadayı:
@Glsm894 ARALIK:anneadayı:
@b1k21 ARALIK2 Embriyo:KK43:
@flower0030 KASIM:anneadayı:
@Htc10598 ARALIK:KK43:
@Dfn19034 ARALIK:anneadayı:
@Mujdem18252 ARALIK:anneadayı:
@anneolmakkistiyorumm29 ARALIK🙏
@Aliece7 ARALIK2 Embriyo:anneadayı:
M Merii1010 11 ARALIK:anneadayı:
M Maviboncuk58 9 ARALIK:anneadayı:
@Meryembess11 ARALIK2 Embriyo:anneadayı:
M mrsdeniz1111 6 ARALIK2 Embriyo:anneadayı:
@ffffffff6 ARALIK:KK43:
@sutlac4012 ARALIK:anneadayı:
@seygok22 ARALIK🙏
@nehirgibi995 ARALIK:KK43:
@Lilaa915 ARALIK:anneadayı:
@gzmist3415 ARALIK:KK43:
@Bidebayilistersenferiha6 ARALIK:anneadayı:
Ekbbk Ekbbk 26 ARALIK🙏
@Edebiyatcii4 ARALIK2 Embriyo:anneadayı:
@Efo20237 ARALIK:anneadayı:
@MrsDerya7 ARALIK:anneadayı:
0 06hk06 16 ARALIK:anneadayı:
@namuzmr12 ARALIK:KK43:
@pastakek4 ARALIK:anneadayı:
@Mrs-cicek4 ARALIK:anneadayı:
@gunesh95 ARALIK:KK43:
@mrsbussy11 ARALIK:anneadayı:
@Kivirbas9520 ARALIK🙏
@evamaysa11 ARALIK2 Embriyo:anneadayı:
@Suzi1712 ARALIK2 Embriyo:KK43:
Gulumse90 Gulumse90 21 ARALIK2 Embriyo🙏
@Turkan mammadova4 ARALIK:anneadayı:
C Cett 23 ARALIK🙏
@1649y25 ARALIK🙏
@Nalandgn13 ARALIK:anneadayı:
@SabrveDua15 ARALIK:anneadayı:
@Colorfull484 OCAK🙏
@kubra71215 ARALIK:anneadayı:
Slnmrtt Slnmrtt 21 ARALIK2 Embriyo🙏
@merry0613 ARALIK2 Embriyo:KK43:
@htmlhtml18 ARALIK2 Embriyo:anneadayı:
@Samyeli14821 Aralık2Embriyo
🙏
@Sensedimm22 Aralık🙏
prensess18 prensess18 23 Aralık2Embriyo🙏
@snmkrt29 Aralık🙏
Kızlar perşembe günü 12 tane yumurtam toplandı. Dün ilk gündü arandım 10 tanesi işleme alınmış 9 tane kalmıştı. Bugün 2. Günüm arandım, 6 tane kalmış 5 tanesi şimdilik iyi görünüyor ama bölünme devam ediyor yarın muhtemelen az çok kaliteleri belli olur denildi. Çok korkuyorum hiç kalmayacak 5. güne gitmeyecek diye. Dua edin lütfen ilk denememiz çok umutluydum 🥺🤲🏻❤️ sizin 2. Günde kaç adet kalmıştı? Transfere kaç embriyo ile girdiniz? 😪

Kızlar perşembe günü 12 tane yumurtam toplandı. Dün ilk gündü arandım 10 tanesi işleme alınmış 9 tane kalmıştı. Bugün 2. Günüm arandım, 6 tane kalmış 5 tanesi şimdilik iyi görünüyor ama bölünme devam ediyor yarın muhtemelen az çok kaliteleri belli olur denildi. Çok korkuyorum hiç kalmayacak 5. güne gitmeyecek diye. Dua edin lütfen ilk denememiz çok umutluydum 🥺🤲🏻❤️ sizin 2. Günde kaç adet kalmıştı? Transfere kaç embriyo ile girdiniz? 😪

X