2023 Aralık Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Canım çok üzgünüm. Seni sadece yazışmalardan tanıdım ama öyle bir his varki sen çok ama çok güçlüsün ve Allahın takdirine nasıl sükunetle sığınıyorsun.
Bundan sonra butun guzellıkler senın olsun , guzel kalpli 🫶🏻

Allah razı olsun canım. Benim meleğim cennetin en güzel köşesinde. Birgün kavusacagim ona 😉 kesinlikle Rabbim geciktiriyorsa guzellestiriyordur. Sağol canım. Allah'ım sana da sağlıkla sihhatle evladına kavuşmayı nasip etsin. Hepinize inşaallah gönlünuzün muradını nasip etsin 🤲

Benimde 12 Aralık transferim ancak Salı kese görmeye gideceğim cuma günü değerim 1025 geldi bende senin gibiyim ilk başlar daha çok belirtim vardı ara ara kasık ağrısı oluyor siz kaç değerle kese görmeye gittiniz betalarını nasıl seyretti
bende 12 aralikta oldum peceteme bugun kan geldi ne yapacagimi bilmiyorum oyle bise yasadiniz mi hc

Kızlar selam son adet tarihime göre bugün 6+5 olmam gerekiyor ilaçlarımı yazdırmak için tüp bebek doktorum haricinde başka bir doktora gittik kese 19.6 mm içinde yolk sac göründü fakat embriyoyu çok göremedik doktorda çok güven vermedi açıkçası karından ultrasonla baktık şuan bebeğin görünmemesi normal mi sizce birde keseye göre 5+6 görünüyormuş
Karından baktiysa normal bence vajinal muayene ettiysede bazen sekizinci haftada görenler olmuş burda okuduguma göre içinizi ferah tutun sağlıkla kucağıniza almayı nasip etsin Rabbim 🙏🙏🥰

Canım çok üzgünüm. Seni sadece yazışmalardan tanıdım ama öyle bir his varki sen çok ama çok güçlüsün ve Allahın takdirine nasıl sükunetle sığınıyorsun.
Bundan sonra butun guzellıkler senın olsun , guzel kalpli 🫶🏻
Allah razı olsun canım. Bence hepimiz güçlüyüz canım. Yolunda emin adımlarla yürümek çabalamak emek vermek herkesin harcı değil. Allah'ım muradını versin canım yar ve yardımcın olsun. Hepinizin güzel pozitif mesajlarınızı okumayı umut ediyorum. 🤲💐🥰

Bende kese için gideceğim de siz betanız kaçken gittiniz ve vajinal mi baktırdınız keseye
Transferin 17.günü beta 787ydi vajinadan baktı doktorum küçükte olsa keseyi gördüm dedi 3gun sonra gittiğimde yine alttan baktı net şekilde kese göründü 10gun sonrasi için de kalp atışı duymaya gel dedi çarşamba gideceğim

• Beğen
Reactions: fsh
Kızlar selam son adet tarihime göre bugün 6+5 olmam gerekiyor ilaçlarımı yazdırmak için tüp bebek doktorum haricinde başka bir doktora gittik kese 19.6 mm içinde yolk sac göründü fakat embriyoyu çok göremedik doktorda çok güven vermedi açıkçası karından ultrasonla baktık şuan bebeğin görünmemesi normal mi sizce birde keseye göre 5+6 görünüyormuş

Eklentiler

• Screenshot_20231230-170702.png
    Screenshot_20231230-170702.png
    174 KB · Görüntüleme: 32
Benim dün biraz hafifi belim agridi bugünde böyle çok hafif varla yok arası ağrılarım var inşallah yerleşiyor ondandır ne zmn test yapmayı dusunuyorsunuz
Haftaya cumartesi kan verme günüm ama 10.cu gün ya da 11.ci gün test yapayım diyorum ama kararsızım

Transferin 17.günü beta 787ydi vajinadan baktı doktorum küçükte olsa keseyi gördüm dedi 3gun sonra gittiğimde yine alttan baktı net şekilde kese göründü 10gun sonrasi için de kalp atışı duymaya gel dedi çarşamba gideceğim
Ay sana az kalmış canım kalp atışına 😍😍

X