2023 Aralık Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Kızlar perşembe günü 12 tane yumurtam toplandı. Dün ilk gündü arandım 10 tanesi işleme alınmış 9 tane kalmıştı. Bugün 2. Günüm arandım, 6 tane kalmış 5 tanesi şimdilik iyi görünüyor ama bölünme devam ediyor yarın muhtemelen az çok kaliteleri belli olur denildi. Çok korkuyorum hiç kalmayacak 5. güne gitmeyecek diye. Dua edin lütfen ilk denememiz çok umutluydum 🥺🤲🏻❤️ sizin 2. Günde kaç adet kalmıştı? Transfere kaç embriyo ile girdiniz? 😪

Kızlar perşembe günü 12 tane yumurtam toplandı. Dün ilk gündü arandım 10 tanesi işleme alınmış 9 tane kalmıştı. Bugün 2. Günüm arandım, 6 tane kalmış 5 tanesi şimdilik iyi görünüyor ama bölünme devam ediyor yarın muhtemelen az çok kaliteleri belli olur denildi. Çok korkuyorum hiç kalmayacak 5. güne gitmeyecek diye. Dua edin lütfen ilk denememiz çok umutluydum 🥺🤲🏻❤️ sizin 2. Günde kaç adet kalmıştı? Transfere kaç embriyo ile girdiniz? 😪

Hanımlar merhaba transferimin 7.günü tek embriyo transferi oldu. Sabah test yaptım çok silik çift çizgi oldu öğleden beride ara ara koyu kahve lekelenmem oluyor belimde çok ağırıyo biraz tedirginim sorun olurmu

Bilmiyorum ama hiç umudum yok diyebilirim göğüs ağrısından başka hiç bir belirtim yok o da ilaçlardandır😔
Canım benimde hiç belirti yok göğüslerimde şişme hassasiyetlik de yok korkuyorum 🥹 Allahim yar ve yardımcımız olsun transfer günü hariç kacinci gündesiniz

Hanımlar merhaba transferimin 7.günü tek embriyo transferi oldu. Sabah test yaptım çok silik çift çizgi oldu öğleden beride ara ara koyu kahve lekelenmem oluyor belimde çok ağırıyo biraz tedirginim sorun olurmu
Allah’ın izniyle tutunma belirtisidir canım ama doktoruna haber ver belki ilaç ekler veya kullanma der

Transferin 17.günü beta 787ydi vajinadan baktı doktorum küçükte olsa keseyi gördüm dedi 3gun sonra gittiğimde yine alttan baktı net şekilde kese göründü 10gun sonrasi için de kalp atışı duymaya gel dedi çarşamba gideceğim
Kaç haftalık göründünüz ultrasonda peki ? Bende Salı gideceğim acaba hem kese hem de kalp atışı duyar mıyım

Öncelikle korkma bende ilk gördüğümde çok korktum doktoruna mutlaka haber ver benim doktorum progestan fitil birikip kanama yapabileceği için onu bıraktırıp iğneye geçirdi

X