2023 Aralık Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Bende uyuyamayıp test yapanlardanım 9. Günüm ama çok silik çıktı pozitif olma ihtimali var mı acaba geç mi tutundu
Beta HCG hormonu önce kanda yükselir daha sonra idrara geçer canım. Silik olması çok normal olabilir inşaallah bu güzel haberin için sana işaret canım

Şansın bol olsun. Güzel enerjiler gönderiyoruz hem size hem bizlere Dualarım seninle güzel haberini bekliyoruz. Bende 25 in de transfer oldum. Peş peşe güzel haber alırız inşallah

Kızlar sabah opu oldum eve geldim 17 yumurtam toplanmış sizler bu süreci atlattınız sizce nasıl

Kızlar sabah opu oldum eve geldim 17 yumurtam toplanmış sizler bu süreci atlattınız sizce nasıl
Öncelikle hayırlı uğurlu olsun opu bu işin en kolay kısmı ben ertesi gün işe gittim yumurta sayınız da güzel maşallah ,, embriyo olarak kalan çok olur inşallah dondurulmuş transfer olacaksa gelen telefonları bekleyeceksiniz heyecanli ilk bekleyis sonra adet görmeyi sonra en zor kısmı transfer sonucunu beklmek fiziksel olarak değil psikolojik olarak beklemek zor inşallah gönlünüzce olsun herşey

Ben 1 fincan kahve tüketiyorum ya tüketmemek mi gerekiyormuşşş zararı var mı transfermn 2. Günü iki gndür içiyorm valla

Hayırlı olsun canım inşallah güzel sonuçlar alırsın. Ben transferdense opu dan sonra çok zorlanmıştım birkaç gün ağrım olmuştu çok yumurta toplandığı ve pcos olduğum için 22 yumurtam toplanmıştı sonrasında 4.cü günün akşamı ilk adetimi görmüştüm.

Ben 1 fincan kahve tüketiyorum ya tüketmemek mi gerekiyormuşşş zararı var mı transfermn 2. Günü iki gndür içiyorm valla
Hemşire bana günde 2 fincan açık çay hakkın var demişti istersen 1 fincan cay 1 fincan kahve içebilirsin demişti ama ben içmedikçe herhalde çay kahve hayatımdan çıktı en fazla 1 bardak içiyorum içmiyorummm

yok kuzum. ben yaklaşık 1 sene oldu, kahveyi çıkardım hayatımdan bu bebek konusu yüzünden. ama çok bağımlı değildim.
sabah kahvaltısında çaydan vazgeçmem zor ama benim de. günün diğer kısmında aramam ama kahvaltıda çok seviyorum.

Merhaba, hepinizin sürecinin kolaylıkla geçmesini diliyorum. Sizlere bir sorum olacaktı; bugün transferimin 9. Günü. Dondurulmuş embriyolar transfer edildi. 3 gün sonra kan verecegim ama bugün evde gebelik testi yaptım. İlk defa böyle bir sonuç çıktı. Yorumlama şansınız var mı? Şimdiden teşekkürler

Benimde 9. Günüm bugün bu sabah 7 de yaptım tam olarak böyle çıktı. Herkes pozitif diyor ama ben hala inanamıyorum

Eklentiler

• IMG-20231230-WA0000.jpeg
    44,4 KB · Görüntüleme: 53
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…