2023 Aralık Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

anladım canım şimdi. çok teşekkür ederim 💖
çay içtim valla dün de bugün de. kahve zaten içmiyorum. zorlandın mı sen kahve konusunda?
Rica ederim canım 💐 🥰 Evettt hemde çok. Günde 2-3 kez kahve içen bardaklarca çay içen biriyim. İkisini de çok severim. Transfer den bir hafta önce kahveyi tamamen kestim çayı da günde sadece bir bardak içiyorum . İlk günler çok baş ağrısı yaptı ama şimdi alistim. Sen kahve konusunda zorlandım mi canım?

Süreci o kadar zor geçiriyorum ki Allah herkesin yardımcısı olsun 2 gündür kanama ve bugün 7-8 saattir sağ kasıkta bi girip bi çıkan ama hiç geçmeyen şiddetli batma beni çok korkutuyor burda aynı şeyleri yaşayan insanlarla paylaşmak bir tek iyi geliyor

Kizlarrr merhaba bugün buraya çok gelemedim 8 inci güne girmiş bulunmaktayım son iki gün test gününe bende inanılmaz bel kasık ve sirtimin ortası ağrıyor bazen ayak bileklerim hatta bugün sanki rahmin cikacak gibi ağrıdı moralim çok bozuk ilaçlar yapıyormus genelde ama bilmiyorum test yapasim var

Kizlarrr merhaba bugün buraya çok gelemedim 8 inci güne girmiş bulunmaktayım son iki gün test gününe bende inanılmaz bel kasık ve sirtimin ortası ağrıyor bazen ayak bileklerim hatta bugün sanki rahmin cikacak gibi ağrıdı moralim çok bozuk ilaçlar yapıyormus genelde ama bilmiyorum test yapasim var
Canimmm Allah’ın izniyle bebeğin yerleşiyordur 8.günde test yapanlar bar aslında ama yine de sen bilirsin 🙏🤲🏻💓 birde belirtiler kacinci günde basladi

Hoşgeldiniz kızlaaar 🌸
Benimde aralığın 15 inden sonra gibi görünüyor transferim. Hangi merkezlerdesiniz? Embriyolarınız nasıl? Nasıl ilerliyor süreçleriniz?
Merhaba
Bende yerimi alayım 29 Aralık transferim oldu Kızlar ben Memorial bahçelievler Hastanesi'nde tedavi gördüm ve çok memnun kaldım 2.demene inşallah bu sefer Rabbjm nasip eder

Kizlar gunaydin vajinamda hafif bir kasinti var ve bu ilerler diye de korkuyorum kafama taktim bu saatte napabilirim bebegime zarari olmaz demi kullandigimiz fitil de yapabiliyor napiyim hizlica artmadan gecirebilicegim bisey var mi siz naptinuz yasadiysaniz

Kizlar gunaydin vajinamda hafif bir kasinti var ve bu ilerler diye de korkuyorum kafama taktim bu saatte napabilirim bebegime zarari olmaz demi kullandigimiz fitil de yapabiliyor napiyim hizlica artmadan gecirebilicegim bisey var mi siz naptinuz yasadiysaniz
Günaydın canım doktorunla gorusmen iyi olur ilacini değiştirebilir. İlaç akıntısı dışında başka bir akintin var mı renk yada koku olarak canım

Merhaba canım bende de acayip bel ağrısı olmuştu dün genelde yatarak geçirdim elhamdülillah şiddetli halı geçti ara ara bel ağrım oluyor canım. Buradaki gebe arkadaşlardan da senin anlattığım tarz ağrıları ifade edenler vardı. Benimde bugün 9. Günüm canım pazartesi günü inşaallah ogrenicem bende 🤲💐

Evet cnm oda tüp bebek di 5 yaşında 2 taze embriyoydu biri tutmuştu şimdi iki dondurulmuş embryo bekliyorum vakit geçmiyor çok fazla belirtim varr korkuyorum o yüzden
İnşallah buda öyle olur . Bende 5 senedir bekliyorum 7 ci embriyo çm hepsi negatif geliyordu ilk kez birtanesi pozitif geldi. Şimdide korku başladı . Vallaha belirti arama hepsi ilaçtan ben tek Duphaston içiyorum belirtimde yoktu sadece 8ci gün akşam sol kasıkla karın aramdan bir bıçak saplanması oldu 20/30 saniye sürdü geçti. Bugünde belim ağrıdı bacaklarım sızladı . Ama ne kasıkta batma ne başka birşey olmadı . Allahın izniyle sende tutar vucüt tanıyor hamileliği .

Arkadaşlar bu pozitif değil mi,
IMG-20231230-WA0000.jpeg
ben öyle olmasını umut ettiğim için gözlerim yanılmıyor değil mi

Bende uyuyamayıp test yapanlardanım 9. Günüm ama çok silik çıktı pozitif olma ihtimali var mı 😔 acaba geç mi tutundu
Bence bu da pozitif daha önce böyle silik çıkıp birgün sonra koyulaşan çok oldu
Benim de 9. Günüm ama benim transferim 21 Aralık sabahtan yapıldı eğer senin ki akşama doğru falan yapıldıysa aradaki çok az netlik farkı ondan da olabilir

X