2023 Aralık Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Kızlar selam sizlere sorum olacaktı ☺️
11 aralık ta transfer oldum dün kese görmeye gittik güzel her şey dedi doktorum
Ama bnde hiç hamilelik belirtisi yok sadece göğüs ağrısı ve kasıklarda ara ara ağrı onun dışında ne bulantı ne tiksinme ne başka bir şey yok sizce bunlar normal mi
Bnmle aynı dönemde olan arkadaşlar sizlerde mi öyle 🙏

• Beğen
Reactions: fsh
28.12.2023 Beta HCG 326.8
30.12.2023 Beta HCG 502

2 katı olmamış çok endişeliyim böyle olup sonra Betası düzene giren var mı korkmalı mıyım ?

Merhaba, hepinizin sürecinin kolaylıkla geçmesini diliyorum. Sizlere bir sorum olacaktı; bugün transferimin 9. Günü. Dondurulmuş embriyolar transfer edildi. 3 gün sonra kan verecegim ama bugün evde gebelik testi yaptım. İlk defa böyle bir sonuç çıktı. Yorumlama şansınız var mı? Şimdiden teşekkürler 😊Eki Görüntüle 3360928
Ayyy benimki ile aynı 🐣🐣🐣🙏🙏🙏🙏

28.12.2023 Beta HCG 326.8
30.12.2023 Beta HCG 502

2 katı olmamış çok endişeliyim böyle olup sonra Betası düzene giren var mı korkmalı mıyım ?
Canım artış iyi bence sorun olucanı sanmıyorum ama doktoruna sor istersen. Benim doktorum artış olduktan sonra iki katı olmasına gerek yok der

Bence normal benimde bugün 9. günüm ilk 2-3 gün gaz sancısı dışında hiçbir belirtim olmadı henüz kan tahlili vermedim ama bu sabah erken gebelik testi yaptım pozitif çıktı 😍
Ay hadi inşallah kanda da pozitifi gör canım 🤲🤲🥰 benimde öyle sadece gaz ağrım var ve bugün 3. Günüm transferin hayırlısı inşallah

X